Мрію про пончик• 25 июня 2023
А як вам останні нові кліпи Дорофєєвої і Дантеса?
Рекламама• 25 июня 2023
Пытаются вытеснить образы друг друга, сложно им это дается. Дантеса слушаю, нравится
жижифреймут• 25 июня 2023
Не сприймаю Дорофєєву. І раніше не бачила нічого, а після цієї історії взагалі буе
Затишне кубло• 25 июня 2023
Ответ дляжижифреймут
Яка історія? шо я пропустила
АфродитаПетровна• 25 июня 2023
Вот вся ихняя шайка лейка, позитив, додо, Каменских, Потап, мозги, латиночка итд
Как мошенники извращенци, все спят друг с другом и тд
АфродитаПетровна• 25 июня 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Яка історія? шо я пропустила
Как свингнры поменялись парами
Не вмію заміряти• 25 июня 2023
Пісня Дантеса сподобалось
Дорофеєву послухала один раз, для ознайомлення.
Ну звичайно ніхто з порадниць не слухає, іфу Фу фу
Звідки мільйон переглядів, взагалі незрозуміло))
жижифреймут• 25 июня 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Яка історія? шо я пропустила
Та нічого не пропустили. Надя так ’дружила’ з парою подружньою, що раптом ’щось загорілось’ і вони з татом 2х дітей ( таким самим, у якого щось ’ вспихнуло’) вирішили не йти проти ’долі’.
Не засуджую, їх справа і взагалі пох. Просто неприємна вона мені.
Мрію про пончик
• 25 июня 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Пісня Дантеса сподобалось
Мені пісня Дантеса сподобалась більше.
І ще склалась думка, що він її всеж не забув))) а навпаки провокує.
А ви як думаєте?
Мрію про пончик
• 25 июня 2023
Ответ дляжижифреймут
Цим фактом вона мені теж дуже неприємна.
А ще тим її образом підлітка в 35 років. В коментарях на ютубі правильно пишуть, на кого розрахований її контент, на дівчаток 10-15 років?))
Трільчиха• 25 июня 2023
Ответ дляжижифреймут
Я всё равно ничего не поняла. Я вообще-то только узнала что Дантес был мужем Дорофеевой, загуглила только. Мне нравились ее песни в группе и сейчас ничего так песни, но не вникала в личную жизнь. Я всегда думала что у нее тёрки любовные с позитивом
Алгонавт• 25 июня 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Його остання пісня це рідкісний шлак
Мені зайшло, незвично
Алгонавт• 25 июня 2023
Ответ дляМрію про пончик
Мені пісня Дантеса сподобалась більше.
А ви як думаєте?
Звичайно не забув, хто забуває тих, хто кидає, це незакритий гештальт
Блиск думки• 25 июня 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Пісня Дантеса сподобалось
Ну вот автор создала тему, даже видео не принесла - ща советчицы пойдут гуглить и набивать просмотры) Но мне лень. Последнее, что смотрела - концерт в метро)
personality• 25 июня 2023
Ответ дляжижифреймут
А що там було? Бо ця історія пройшла повз мене. Вона чпокалась з кацуріним, а дружила з кацуріною? Пздц тупа курка
Не вмію заміряти• 25 июня 2023
Ответ дляМрію про пончик
Мені пісня Дантеса сподобалась більше.
А ви як думаєте?
Я думаю, що це якісь взаємні перемовини
Я розбила серце, не ходи тут босим ...
personality• 25 июня 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Как свингнры поменялись парами
А шо дантес тепер чпокає кацуріну?
Не вмію заміряти• 25 июня 2023
Ответ дляpersonality
Та здається, там якось складніше було...
Вони дружили родинамт, разом відпочивали, коли був ковід знімали десь на балі будинок на дві родини..
Що там в них було-хтозна.
personality• 25 июня 2023
Ответ дляНе вмію заміряти
Що там в них було-хтозна.
Маладьошшшш😂
Не вмію заміряти• 25 июня 2023
Ответ дляpersonality
Маладьошшшш😂
Одним словом -наркомант і прАстітутки
АфродитаПетровна• 25 июня 2023
Ответ дляТрільчиха
Позитив сейчас с Андраде.
Он с женой развёлся