Этожзвяздаяегообожаю• 25 июня 2023
Свекруха подруги проколола презервативи голкою, що дійсно так можна завагітніти?
Знайома пара декілька років разом, дітей не хочуть ще, використовувують презервативи. Приїздила в гості свекруха. Подруга з чоловіком помітили що хтось рився у речах. Вирішили викинути, і подивитися що буде далі а за місяць два свекруха почала питати типу ну що ви там , не вагітні? А що реально якщо презервативи проколоти голкою можна завагітніти? І не помітити що він не цілий?
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 июня 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Проведите эксперимент, если не верится)
Ні дякую, в мене діти є, в 40 років проводити такі експерименти не хочу,вік не той вже
Я така бойова• 25 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Так від голки малюсєнька дірочка невже тієї кількості що може звідти вийти достатньо буде?
Даже с непроколотыми презами беременеют, представьте себе
Я така бойова• 25 июня 2023
Ответ дляЗалізна пані
Видно проколоту наскрізь упаковку
Ночью там, ага, будут рассматривать
Майданщица• 25 июня 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Вы презервативы перед сексом надуваете?
Бля....навіщо я це уявила
Хи хи, ну ну• 25 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Я маю на увазі що мала кількість сперми може виділятися, чи достатньо її для запліднення? Ну не віриться просто
Ви щ тих, кто вірить, що ППА то засіб контрацепції?
Аноним_1857• 25 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Вы щас серьезно?...
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 июня 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Ні. Я ж писала чому не віриться що таке можливо
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 июня 2023
Ответ дляЯ така бойова
Як? Ну якщо він цілий то як це можливо?
Болтушка Му• 25 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Маячня. Щоб проколоти, треба відкрити упаковку. І який дурень буде користуватись презом з відкритої упаковки...
Можна проколоти разом з упаковкою
Мейк-ап форева• 25 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
так достаточно 1шт)
Пищалка• 25 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Удалено администрацией...
Я не Тролль• 25 июня 2023
Ответ дляПищалка
Удалено администрацией...
У мене з інтелектом? З вашого випаду враження, що ви саме так і з´явились. Хтось колись проколов презирватив.
Ви точно бачили презервативи хоч раз у житті? Яка людина при тямі користуватиметься річчю з пошкодженою упаковкою... На упаковці з презервативом точно буде видно прокол!
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Не видно в темряві. Вдень ще може якщо придивлятися то може й помітити, але не думаю що чоловік якому в голові аби швидше одягнути презик, буде його розглядати, і помітити малесеньку цяточку від голки.
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Спеціально для вас проколола
чесно чоловік не помітив... Він на обгортку в якій він запаян не роздивлявся. Цяточка маленька, якби я незнала де саме я його проткнула не помітила б.
Я не Тролль• 25 июня 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Спеціально для вас проколола
Ви даете) таки вирішили дослідним шляхом з´ясувати)
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 июня 2023
Ответ дляЯ не Тролль
ми його не використовували... Стало цікаво.
Шалена невинність• 25 июня 2023
На правах байки.
Я сидела в очереди с девочкой к репродуктологу и она рассказывала, что пришла за вторым, а врач очень сильно удивлялся как первый-то получился с ее диагнозом, что, типа, не может быть, что самостоятельно
При этом она с мужем предохранялась презервативами, и позже узнала, что он купил их у ’бабки с сигаретами’, а она знала, что та бабка их иногда прокалывала, чтобы кому-то был сюрприз. На правах доброй феи.
Не ручаюсь за достоверность, но врать ей было не зачем
Этожзвяздаяегообожаю
• 25 июня 2023
Ответ дляШалена невинність
На правах байки.
Ого, бабка точно для неї фея...