пані Солоха• 25 июня 2023

Правда ли, что уже нельзя перейти на семейную форму обуч. тем, кто за границей?

В школе.

Или это от конкретной школы зависит?
автор пані Солоха • 25 июня 2023
Знакомая говорит, что или возвращаешься, или забираешь документы со школы.

Стриптизерка• 25 июня 2023
Ніяких змін немає.
автор пані Солоха • 25 июня 2023
Где-то приняли.
Но на гос. уровне или на уровне школы, так и не поняла.
ХуАнита• 25 июня 2023
Думаю бред. В Украине и до войны можно было учится на такофюй форме обучения..
Ширли-Мырли• 25 июня 2023
Речь шла о дистанционке. Семейное остаётся как и было.
Маруська Му• 25 июня 2023
Ответ дляпані Солоха
Где-то приняли.
Семейная или очная форма . Не будет дистанционного обучения.
Так нам сказали .
автор пані Солоха • 25 июня 2023
Ответ дляМаруська Му
Так нам сказали .
Ну, это норм.
Стриптизерка• 25 июня 2023
Ответ дляМаруська Му
Так нам сказали .
І про це жодних змін немає
Безпорадна Кроко• 25 июня 2023
Ну зараз ви точно перейти не зможете, бо навчання в школах закінчилося.

Ксерокопия ночи• 25 июня 2023
Вы можете только сами с ребенком заниматься, учителя не будут онлайн, нам объявили
Крошка Енот• 25 июня 2023
Ответ дляпані Солоха
Где-то приняли.
Немає такого приказу чи постанови. Пішли вони в одне місце зі своїм самоуправством. Ніхто немає права заборонити дитині (громадянина України) право на отримання освіти. Бля в країні війна і школа очно, особливо там де весь час тривога. Придурки.
Ширли-Мырли• 25 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
Есть онлайн школы. Их никто не отменял. Дети в Украине тоже хотят ходить в школу, как и дети за границей.
Кофр для ноги• 25 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
ну ми ж не обговорюємо право на отримання освіти
всього лиш форму навчання.
Стриптизерка• 25 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
А можуть і прийняти. Поживемо побачимо
Кофр для ноги• 25 июня 2023
Ответ дляШирли-Мырли
ну это тоже такое. в Киеве онлайн школ - несколько штук, ну может с десяток, хочешь продолжать онлайн - забирай доки, семейное обучение могут позволить себе не только лишь все (с)
Ермолайчик• 25 июня 2023
Ответ дляКрошка Енот
А хто забороняє вчитися і відбирає це право? Сімейна форма навчання (можливо помиляюся в назві).
Крошка Енот• 25 июня 2023
Ответ дляКофр для ноги
всього лиш форму навчання.
Мені спочатку в нашій школі сказали, що тільки очна форма і все! На моє прохання надати відповідні папери, сказали що таких немає і взагалі ще не відомо, як воно і що буде…
Кофр для ноги• 25 июня 2023
Ответ дляСтриптизерка
І про це жодних змін немає
є, право вирішувати чи може школа працювати очно належить місцевій вца
тому якщо таке рішення прийнято - школа може не надавати можливості дистанційного навчання
Кофр для ноги• 25 июня 2023
Ответ дляЕрмолайчик
ну проблема в тому, що дистанційна і сімейна форма навчання це, як кажуть в одному відомому місті ’двє бальшіє разніци’
переводити на сімейну форму насправді не так і багато бажаючих

Ермолайчик• 25 июня 2023
Ответ дляКофр для ноги
Знаєте, а в мене як у мами багато питань до дистанційної форми для дітей які відвідують інші (закордонні) школи. Якій в цьому навчанні сенс? Діти тягнуть 2 школи? Ні! В більшості випадків вчаться батьки, щоб зберегти місце або здають безтолкові тести. Для чого??? Коли дитина повернеться в Україну її не візьмуть до школи?
Кофр для ноги• 25 июня 2023
Ответ дляЕрмолайчик
візьмуть, але до того ж самого класу, який ця дитина не закінчила
бо в них не буде підстав переводити її в наступний
Мать драконов• 25 июня 2023
У нас остается семейная и очная, но поскольку в убежище места не будет то неделю очно неделю дистанционно.
А вообще точно скажут в конце августа
Стриптизерка• 25 июня 2023
Ответ дляКофр для ноги
Є законодавство про освіту і ніякі органи місцевої влади не мають права його порушувати.
Стриптизерка• 25 июня 2023
Ответ дляКофр для ноги
Про очне навчання школи отримують дозвіл. Важливою умовою є безпекові умови.
А по інші форми навчання тільки за волевиявленням батьків.
-Ань-• 25 июня 2023
Батьки забули, що батьки вибирають форму освіти для своєї дитини.
-Ань-• 25 июня 2023
Ответ дляпані Солоха
Або продовжуєш навчатись на тій же формі, як навчався.
Бджолина королева• 25 июня 2023
У нас город окупирован, поэтому школа работает только дистанционно. Учителя все раскиданы по миру. Отцчились этот год и будем следующий учиться.
Кофр для ноги• 25 июня 2023
Ответ для-Ань-
це так не працює
якщо б ваша дитина навчалась дистанційно - ви мали б знати, що на початку кожного навчального року (семестру) ви маєте написати відповідну заяву і школа може вам у цьому відмовити
ну тобто відповість, що не має технічної можливості це зробити і через управління освіти вам мають запропонувати школу з можливістю дистанційного навчання
-Ань-• 25 июня 2023
Ответ дляКофр для ноги
це так не працює
А щодня не треба писати заяву? Заяву батьки пишуть, якщо міняють форму освіти на іншу.
Дуже часто батьки плутають дистанційну форму освіти і очну з використанням дистанційних технологій. Якщо попередній навчальний рік школа організовувала ці форми освіти, то куди ділась технічна можливість?
Кофр для ноги• 25 июня 2023
Ответ для-Ань-
на щастя ні, найбільш розповсюджений випадок в моїй практиці - коли батьки пишуть заяву на навчальний рік
скоріше плутаєте ви. очне навчання - це коли учень регулярно відвідує навчальний заклад, використоруючи при цьому дистанційні технології чи ні - справа десята
а обставини змінитися не могли? вам в любому випадку запропонують безкоштовну школу для дистанційного навчання, тобто права вашої дитини будуть збережені