Дівчата, мабуть ви теж зустрічали оту інформацію , що в Івано-Франківську недавно сказали чоловікам всім в 10-денний термін йти до воїнкоматів, забула лиш до якого числа.
Цікаво, як це відбувається на практиці, чи так страшний чорт, як його малюють? Не думаю, що стільки людей фізично навіть годні прийняти за 10 днів, хіба що дати талончики.
Ліньки зараз ритись в новина і фейсбуці, може хтось щось чув, найкраще з франківчан.
Можливо, це якийсь типу пілотний соціальний експеримент,мовляв, скільки людей прийде, а скільки зробить вигляд, що не знало
Ответ дляElenaMari
В Одессе забрасывают в автобус и не спрашивают, сама видела
Да уже все видели, кто не лично, то по видео, и не только у вас. Кодыма, Крыжополь, Котовск - вообще по поселкам и деревням уже ездят.
И забирають всех подряд, даже могут взять мужчину, держащего единственный в селе магазин и никто не подумайте, что старикам не дойти до соседнего села, а автобусы давно уже в меньшие села не ходят
Ответ дляWorrm
Автор, чи потрібно захищати Україну? Чи потрібно всим сховатися?
А чому питання до мене? Ви депутатів спитайте.
Я жінка.
Я не піду нікуди!!
Вже й до мене руки і язики доходять в наших можновладців і домохазяйок?
Я жінка.
Я не піду нікуди!!
Ответ дляСветлый День
Отличный! Нам дом сдала семья за 28 тыс грн😡 с 2 сыновьями- утром повестки с в хлам пьяным депутатом Яворів( есть видео),сдавал хозяин и 2 сына ( 25-27 лет) оба подставить хотели наших 60+ пап😒еще и дальние родычи🤦♀️благо мы оплачивали на карту и повестки наших стариков ушли их сыновьям😂а то ж кричали война из за Киева🤦♀️
так 60+ не берут в армию. только по желанию. как они их могли подставить с повестками?
Ответ дляWorrm
Цікава ваша думка, чи потрібно захищати Україну? Вам важко дати відповідь? Треба чи ні?
Ви хочете щоб я написала, наприклад, ’слава Україні’, ’боже храни Америку’, ’служу Советскому союзу’, ’хай живе Ізраїль’ чи ще щось?
Я не настільки молода, щоб говорити гаслами.
Natal_ka91• 25 июня 2023
Чогось екстраординарного на рахунок мобілізації поки немає. Все як завжди поки, але ходять слухи, що після 1-ого буде загострення)
Ответ дляЧитаю по вечерам
Ні, хотіла почути відповідь ’так’ чи ’ні’, але на це просте запитання, чи треба захищати Україну вам тяжко відповісти.
Ответ дляWorrm
Я не хочу щоб мене розчавила ракета лише за те, що я вам відповім одне слово, розумієте? Мало лі який буде настрій в тих, хто їх розкидає?
Я жінка ’кому за...’
Я свою хату сковорідкою вже оборонити і то не годна. Причепились до мене. Не сором?
Я жінка ’кому за...’