Форточка• 26 июня 2023
У підлітка німіє пʼятка
Дівчатка, підкажіть будь ласка
В дитини німіє пятка на одній нозі, каже менш чутлива коли чимось поколювати
Може бути від фіз навантажень? Ігнорувати чи звернутись до невролога,хірурга???
Форточка
• 26 июня 2023
Ответ дляСкажений гудзик
На самокаті катається?
Ні )
Вчора була на кінному спорті , думаю може з цим повʼязано
Бо вона собі вже навидумувала всліякого 🫣
Форточка
• 26 июня 2023
Ответ дляtushka123
Конечно к ортопеду сходить. Может обувь, может травма, нужно разобраться. Здоровье ног очень важно, даже банальное(на взгляд многих) плоскостопие весьма чревато большими проблемами.
Дякую 🙏🏻