ВЫВсеВрете• 26 июня 2023

Опытные мамы- помогите разобраться в обувью ребенку в лагерь

Собираю ребенка в дет лагерь в Карпаты.. у меня паника.. что взять чтоб после похода не было такого (знакомая показала фоточку)

Вот что они в лагере написали:
Вологостійкі яеревики або чоботи гумові
Кросівки шкіряні (а якшо там спека буде?)
Тапочки гумові в душ?? А шо не босяком ходять в номері?
автор ВЫВсеВрете • 26 июня 2023
Дякую всім за поради
Дуже надіюсь бо просто якийсь тупік в мене

автор ВЫВсеВрете • 26 июня 2023
Напишіть плз що взяти
У дитини літні кросівкі сіточка
Гумові чоботи
Сандалі скетчерс (не гумові)
Барбітта• 26 июня 2023
Трекинговые/ мембранные кроссовки, резиновые сапоги, сандали или летние кроссы/кеды, кроксы/шлепки в душ. В номерах в носках или босиком.
автор ВЫВсеВрете • 26 июня 2023
Ответ дляБарбітта
Я трохи не розумію про цей душ
Це вони в душі миються в шльопках?
Барбітта• 26 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Я трохи не розумію про цей душ
Це вони в душі миються в шльопках?
Ну если вы уверены, что в душе нет грибка, то можно и без шлепок.
Душка-свекрушка)))• 26 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Я трохи не розумію про цей душ
Це вони в душі миються в шльопках?
Там нема басейну? Може там спільні душові і ваша дитина не піде в кросівках? Чи виліз з душа і в кросівки зразу
автор ВЫВсеВрете • 26 июня 2023
Ответ дляБарбітта
Та ні.. не впевнена

автор ВЫВсеВрете • 26 июня 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Крокси дорогі( 1500 грн
Шо придумати на 38 розмір?
Бджолина королева• 26 июня 2023
Моя в комнате ходила в шлепках, потом в них в душ, там оставляла, к утру высыхали.
С собой давала короткие резиновые сапоги, но не пригодились, кожаные кроссовки - в поход в них ходили и босоножки, в них остальное время.
Душка-свекрушка)))• 26 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Крокси дорогі( 1500 грн
Шо придумати на 38 розмір?
38 розмір самий не айс, бо дитячого вже нема вибору, чоловічі ще малі. Купіть дешеві жіночі вєтнамки чорного кольору як в басейн ходять, ніхто не буде знати що то жіночі. Ціна питання в основному 200 грн
автор ВЫВсеВрете • 26 июня 2023
Ответ дляБджолина королева
Дуже дякую за відповідь
А можете показати як шльопки виглядають
Барбітта• 26 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Крокси дорогі( 1500 грн
Шо придумати на 38 розмір?
шлёпки с рынка за 200 грн, в чем проблема?
Бджолина королева• 26 июня 2023
Вот. Покупала на синсей за 150 по скидкам. Такого типа есть на олх и пром
Дарина-Aha• 26 июня 2023
Тоже малого сейчас в лагерь собираю в Карпаты)вчера чемодан складывали, а в пятницу едем), даю ему кроссовки сеточкой, кожаные кроссовки(в них и в походы ходить будет), кроксы (в Эпицентре купили, цена около 480 грн)
автор ВЫВсеВрете • 26 июня 2023
Ответ дляДарина-Aha
А чоботи даєте?
Дарина-Aha• 26 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
А чоботи даєте?
нет, не даю, да и нет уже у него их в 12 лет. В прошлом году в кожаных кроссовках ходил в походы в горы в Ворохте, потом просто мыл их и сушил (сушку для обуви хочу дать)
Платье Длинное бальное• 26 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Крокси дорогі( 1500 грн
Шо придумати на 38 розмір?
Возьмите не оригинал, любые другие 200 грн.
Шкала Радощів• 26 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Крокси дорогі( 1500 грн
Шо придумати на 38 розмір?
Базарные резиновые тапки явно дешевле
После лагерей всегда с обувью как на фото
Флюорография гуся• 26 июня 2023
Ответ дляДарина-Aha
Добрий день. Теж збираємося до лагеря, вже розгубилася скільки всього брати треба на цю мінливу погоду. Це ж який чемодан треба дитині перти(

Дарина-Aha• 26 июня 2023
Ответ дляФлюорография гуся
О, да))) Мы еще не все доложили, а уже тааакой тяжелый чемодан получился( Ну мой малой больше набрал себе регланов и худи, чем футболок, все ж таки в горах прохладно, особенно вечером, да и утром на завтрак топать. явно что то одеть потеплее захочется)
А еще ж и рюкзак будет со всякой мелочевкой, едой, водой
Дарина-Aha• 26 июня 2023
Вы не в Эдельвейс случайно едете?
Анонимба• 26 июня 2023
Дитина вже була в таборі з класом, зараз їде з гуртком.
Ось ідеальний набір: трекінгові черевики, кросівки сітка, трекінгові сандалі, крокси. Ви ж розумієте, що кроксами називають всі гумові та ева сабо, не лише оригінальні.
автор ВЫВсеВрете • 26 июня 2023
Ответ дляАнонимба
А чоботи резинові не брати?
Покажіть поз фото тих кросівок
Анонимба• 26 июня 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
А чоботи резинові не брати?
Покажіть поз фото тих кросівок
Трекінгові з декатлону. Але якщо табір стаціонарний, то можна і гумаки брати. У моєї дитини табори змішані, то гумаки нести було зайвим.