ШанельКуКу• 26 июня 2023

Выучить итальянский язык самостоятельно - реально?

Очень нравится итальянский язык и Италия в целом. Хочу выучить. Но реально ли его выучить самостоятельно ( у меня нет возможности ходить на курсы или репетиторство). Выучить - чтобы в Италии можно было общаться спокойно.
ішо• 26 июня 2023
без спілкування майже не реально. спробуйте дивитись фільми італійською, яякі вже бачили в перекладі

Луноходик_Ик• 26 июня 2023
Так, абсолютно реально. Фільми та пісні у поміч.
Natal_ka91• 26 июня 2023
Можна, одногрупниця самостійно вивчила до рівня В1. Для простого спілкування вистачає, але вона також використовувала платформи де можна спілкуватися, прокачуючи цей навик. Ну і фільми/серіали додатково, звісно.
Срочнокпсихологу• 26 июня 2023
Можно. Полно уроков на ютубе, приложения типа дуолинго хорошо тренируют.
Читается все легко, не то что французский.
Главное, заниматься регулярно.
А фильмы- это когда хоть какой-то уровень уже есть. Хоть базовое понимание.
Карпатський грибар• 26 июня 2023

Don Giovanni Là ci darem la mano,
Là mi dirai di sì.
Vedi, non è lontano;
Partiam, ben mio, da qui.
Zerlina (Vorrei e non vorrei,
Mi trema un poco il cor.
Felice, è ver, sarei,
Ma può burlarmi ancor.)
Don Giovanni Vieni, mio bel diletto!
Zerlina (Mi fa pietà Masetto.)
Don Giovanni Io cangierò tua sorte.
Zerlina Presto... non son più forte.
Don Giovanni Andiam! Andiam!
Zerlina Andiam!
entrambi Andiam, andiam, mio bene.
A ristorar le pene
D´un innocente amor.

Дон Жуан Там один одному руку подамо,
Там ви скажете так.
Бачите, недалеко;
Ходімо, моя любов, звідси.
Церліна (Я хотіла б, і не хотіла,
Моє серце трохи тремтить.
Щаслива, це правда, я була би,
Але він ще може мене дражнити.)
Дон Жуан Приходь, моя прекрасна кохана!
Церліна (Мазетто пожаліє про мене.)
Дон Жуан Я зміню твою долю.
Церліна Швидше... Я вже слабка...
Дон Жуан Ходімо! Ходімо!
Церліна Ходімо!
дуетом Ходімо, ходімо, мій добрий.
Щоб освіжити болі
Про невинне кохання.
Продавчиня кіз• 26 июня 2023
Я вчила з Петровим (16 уроків) за пів року до поїздки в Рим, у нього навіть можна всі уроки роздрукувати (італійська), я все покладалася у папку з файлами, дуже зручно. Для туризму підійде, саме основне там є )
Мені дуже допомогло, коли ми заблукали в Римі )
Віталіна мальвіна• 28 июня 2023
Моя подруга учит итальянский, у нее б1, но она учила и учит с репетитором https://buki.com.ua/ru/tutors/italiiska-mova/b1-b2... она рекомендовала на этом сайте искать (вдруг понадобится) надеюсь, помогла