Смячиком• 26 июня 2023
Дима Монатик. Как он вам?
Как вы относитесь к нему?
Смячиком
• 26 июня 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Мелкий гном карлик страшко
На секс-символа не тянет?
жінка незаміжня• 26 июня 2023
Сексуальный,горячий,глаза пламенные
Рост то фигня,видать все в член ушло. Наверное,огромный у него
Фиктивная• 26 июня 2023
От мені подобаються його пісні саме російською,під його манеру поведінки на сцені,манеру виконання,стиль - російська мова підходить більше
Переклав пісню - «когда ты проходиш мимо милая …»,на українську і це таке рахітство вийшло
А ще я знаю ,що після 14 року він і далі виступав в рашці,знімався в їх рекламах,купа його пісень стала саундтреками до кацапських фільмів і кацапи його творчість люблять
Смячиком
• 26 июня 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Сексуальный,горячий,глаза пламенные
В этой шапке - он сексуален.
пані Солоха• 26 июня 2023
Никак. Вот есть такие люди - как бы он не корячился, а мил все равно не будет
я Кукарача• 26 июня 2023
А как я к нему должна относиться? Есть и есть... Творчество мне его не интересно, а как человека его не знаю.
Смячиком
• 26 июня 2023
Ответ дляЖонДуан
мене завжди дивувало, чому уродженець Луцька обрав російську мову
И любил на росии выступать.
Фиктивная• 26 июня 2023
Ответ дляЖонДуан
Мене,як лучанку теж,де він в нас в Луцьку ту кацапську відкопав