Рогнеда Карповна• 26 июня 2023
Электроэпиляцию верхней губы стоит делать?
Всем привет! Милые дамы поделитесь опытом, может делали или прошли полный курс электроэпиляции ? Хотелось бы избавиться волос над верхней губой
Рогнеда Карповна
• 26 июня 2023
Ответ дляЩебетушка
Я робила лазерну 8 процедур. Потім підтримуючі раз на 6 місяців
И шо есть эффект? Не растут больше усики ??
Рогнеда Карповна
• 26 июня 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Електроепіляцію зробила і забула
То есть делать советуете? Я читала, что заживает месяц, и что так и с пятнами ходить целый месяц? А между процедурами ещё и с волосами над губой нужно ходить??
ПочтальЁнша• 26 июня 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
я робила раз в 2тижні місяців 3 (біля року), потім термін збільшувався між процедурами, зараз буває поодинокі іноді вискочуть, то за 3-5хв все прибирається.
Робила на гарному апараті Апілус (загугліть), чи якось так називається, взагалі ніяких плям чи рубців не було, жодного разу
Рогнеда Карповна
• 26 июня 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Благодарю вас! Мне очень нужен был такой совет, начиталась в интернете что неделями не заживает, что после процедуры остаются красные точки и с ними надо месяц жить, и что рубцы и шрамы могут остаться, короче всякие ужасы. Вот очень хочу начать, но боялась всего вышесказанного
ПочтальЁнша• 26 июня 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
шукайте цей апарат і буде це гуд!
То старі апарати так робили, а це нове покоління + говорять вони менш болючіші, ніж ті що раніше були (підтвердити не можу, бо не пробувала на старих)
Рогнеда Карповна
• 26 июня 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Зробила три процедури, все. Заживає пару днів
За три процедуры избавились волос😳? А как заживает? В этом месте всё красное будет несколько дней?
Рогнеда Карповна
• 26 июня 2023
Ответ дляПочтальЁнша
шукайте цей апарат і буде це гуд!
Ещё подскажите пожалуйста а сейчас летом, когда активное солнце , можно начинать делать??
Шкварочка• 26 июня 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
а скільки вам років? У вас пушок чи чорні жорсткі волосинки?
ПочтальЁнша• 26 июня 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
краще восени, але я робила і влітку, головне потім нанести крем з спф!
Почервоніння проходить за 1-2 години
Рогнеда Карповна
• 26 июня 2023
Ответ дляШкварочка
Нет, не жёсткие, а тонкие волоски
Рогнеда Карповна
• 26 июня 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Почервоніння проходить за 1-2 години
Большое спасибо🙏Буду скорее записываться, очень хочу начать
Шкварочка• 26 июня 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Нет, не жёсткие, а тонкие волоски
волоски білі? А вік який? Молодим не можна робити Е.
ПочтальЁнша• 26 июня 2023
Ответ дляШкварочка
молодим, це до якого віку?
Рогнеда Карповна
• 26 июня 2023
Ответ дляШкварочка
Мне 30 , волосы тёмные
Крим мій• 26 июня 2023
Ответ дляШкварочка
З чого б це? Моя електрологиня каже, що робить лише 18+, але більше з тих міркувань, що до 18 вже встигають лікувати зуби з анестезією і знають больовий поріг
Шкварочка• 26 июня 2023
Ответ дляПочтальЁнша
молодим, це до якого віку?
Я була в інституті Богомолець на консултиації, вони сказали, що у фертильному віці це ненормально щоб росли вуса. Якщо білий пушок від природи, то це одне, а реально вуса ( сірі, темні,поодинокі чорні жорсткі) , то гормональний збій, причину якого треба вивчати. вона назвала мені вік, до якого чіпати не можна. ( бо будете заростати інтенсивно і густо). Скільки вам?
Щебетушка• 26 июня 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Ефект є, задоволена
Шкварочка• 26 июня 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Мне 30 , волосы тёмные
у вас розквіт репродуктивної системи, гормони на піку. Чіпати не можна, бо наросте густіше. Лише лазер.
ПочтальЁнша• 26 июня 2023
Ответ дляШкварочка
на момент коли робила було 37, були поодинокі чорні, а так загалом світлі але довгенькі
гормони само собою треба лікувати, але волоси від того потім самі не випадуть
Шкварочка• 26 июня 2023
Ответ дляПочтальЁнша
До 40 ближче уже можна робити епіляцію
ПочтальЁнша• 26 июня 2023
Ответ дляШкварочка
не видумуйте, знаю одну жінку, в якої стався гормональний збій після, родів років 5 пройшло, тоді їй було років 28-30, волосся полізло як в мужика по щоках, бороді, робила шугаринг, проблема тільки збільшувалась, зробила е/е за рік і все зійшло, років 5 вже пройшло, живе звичанийм життям, а то в неї вже панічність була, бо росло весь час і щетина
Рогнеда Карповна
• 26 июня 2023
Ответ дляШкварочка
Вы серьёзно? Прям точно не стоит? Я уже настроилась😒 Я даже не знала что в 30 расцвет репродуктивной системы 😮💨
Рогнеда Карповна
• 26 июня 2023
Ответ дляПочтальЁнша
Спасибо за историю! Я уже расстроилась что нельзя, но так хочу именно электро, а не лазер
Рогнеда Карповна
• 26 июня 2023
Ответ дляШкварочка
До 40 ближче уже можна робити епіляцію
Ого почему к 40??
Рогнеда Карповна
• 26 июня 2023
Ответ дляКрим мій
Подскажите, так можна делать в 30 лет с тёмными волосами, я брюнетка , ??
Крим мій• 26 июня 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Тут десь є класна тема, де місцева електрологиня все дуже докладно описала, з фоточками.
Не слухайте ту маячню про розквіт ітд))) Кількість фолікулів у людини закладена від народження. Їх у певних зонах багато, навіть дуже-дуже багато. То ті зони треба буде довго обробляти, поки всі не знищаться. Але нових фолікулів не буде. Та ж верхня губа - має якусь дику кількість фолікулів. А нога - навпаки, дуже мало. То порівняно з верхньою губою, нога потребуватиме меншого часу обробки