Матраскин Брат• 26 июня 2023

У кого дети с РАС

До года какие может признаки замечали ?
Уси Пуси• 26 июня 2023
Говорят что классический аутизм проявляется к полутора годам, а до этого вроде как обычный ребёнок. У меня ребёнок родился с гипоксией, он не гулил, не делал ладушки, не называл меня мама,не понимал обращённую речь
Дуже дуже вумна• 26 июня 2023
Ответ дляУси Пуси
Опытный невролог может заподозрить и до года. Но это будут лишь подозрения
Все і одразу• 26 июня 2023
Ответ дляУси Пуси
І потім підтвердився аутизм? Бо в моєї дитини було таке ж після гіпоксії, але аутизму нема
Уси Пуси• 26 июня 2023
Ответ дляВсе і одразу
Аутизму нема, а зпрр є і цереброастенічний синдром
Все і одразу• 26 июня 2023
Ответ дляУси Пуси
В моєї теж церебастенічнмй синдром, але це ж не має нічого спільного з РАС, просто було пошкодження мозку і такі наслідки
Уси Пуси• 26 июня 2023
Ответ дляВсе і одразу
Я написала как у моего ребёнка. Хотя могла написать традиционное- не отзывается на имя, нет указательного жеста, не смотрит в глаза, нет ролевых игр. А вообще аутизм коморбидное состояние
Без Баяна• 26 июня 2023
автор це іноді і в 3 роки важко діагностувати. Не дарма називається СПЕКТР. Сюди відносять дуже багато особливостей, які можуть проявлятися мало не протягом ього життя. Саме життєвеґ. що я чула від мам, у яких були старші діти, вони чітко побачили відмінність ... яку не могли зрозуміти іописати. Причиною всьомуґ що побачить невролог до року оже бути як аутизм так і ні..
Без Баяна• 26 июня 2023
а якщо дуже вже копати, єтакі дитячі психофізіологи до року, вони за поведінкою дитини з ранього віку можуть запідозрити і зробити прогнози, але це будуть лише прогнози..
КокошинЭль• 26 июня 2023
Лучше бы вы написали, что вас смущает в поведении ребенка. Не особо реагировал на имя, зрительный контакт слабый, указательный жест - самое ранее что было
Дуболом• 26 июня 2023
В моєї дитини до року: набуття і втрата навичків. Почала перевертатися, перестала. Потім через місяць знову вчиться перевертатися. Так само з повзанням: почала- перестала. Визнавала соску тільки однієї форми, кольору, з пляшки пила тільки молоко, ні воду ні компот, ні будь яку іншу речовину. Спала тільки в своїй кімнаті під своєю ковдрою, в інших умовах вкласти спати не можливо. Довго мала проблеми з животиком, погано спала, завжди без настрою, хникала. псіхувала. Не визнавала ніяких людей, окрім мами з татом.
Плекаю думи• 26 июня 2023
Напишіть місто, напишем спеціалістів, котрі діагностують
автор Матраскин Брат • 28 июня 2023
Ответ дляПлекаю думи
Одесса
автор Матраскин Брат • 28 июня 2023
Ответ дляКокошинЭль
Вмахи руками ,как бабочка
КокошинЭль• 28 июня 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Вмахи руками ,как бабочка
Не, это ерунда, должен быть спектр, а не единичные ’симптомы’