ЖующаЯКонфету• 27 июня 2023

Дівчата, допоможіть з вибором куртки.

Планую замовити куртку, але має сумніви , можливо жилетка краще
Результат:
вже голосів: 68
37 (54.41%) Жодний варіант
18 (26.47%) Фото1
10 (14.71%) Фото2
3 (4.41%) Фото3
Дружная семейка• 27 июня 2023
Куртка краще, чим жилет, бо в жилетці мерзнуть руки. Це на мій погляд.

Комиссия50%• 27 июня 2023
Я бы куртку взяла
Небоброїдка• 27 июня 2023
Ну жилетка и куртка - разные вещи) если вам нравится и то, и то, можете заказать светлую куртку и темную жилетку
Небоброїдка• 27 июня 2023
Я так сделала , только наоборот - темную куртку и яркую жилетку)) довольна
Працівниця року• 27 июня 2023
Жилет, це якщо ви з авто не виходите. Хоча, мені навіть за кермом в куртці краще, як виходжу, то в руки не холодно
Альдебаран• 27 июня 2023
лучше куртку, только не ту что на вашем фото,даже на заре сейчас по скидкам лучше можно найти ,а это какая-то кринжовая
Anna Sasha• 27 июня 2023
Думаю в куртці буде комфортніше і тепліше)
Вилами по Воде• 27 июня 2023
Куртка есть куртка. Жилетку бы такого цвета как на 1 фото👍
Куплю орехи• 27 июня 2023
жилетки вообще не понимаю, не туда и не сюда

Чувиха• 27 июня 2023
Жилетка краще, 2 або 3, краще чорна. Куртки такі були в моді 5 років назад
Чувиха• 27 июня 2023
Ответ дляДружная семейка
В нас осінь не така холодна щоб мерзли руки. І якщо обирати куртку, то не таку як на фото
Чувиха• 27 июня 2023