миссАрфография• 27 июня 2023

Як правильно поділити квартиру?

Є двоє дітей:дочка 26 років, працює, син 21 рік, студент і працює. Батьки розлучені, у кожного з них друга сім´я. Діти проживають в трошці, купленій у шлюбі батьків. Квартира у столиці, гарний район. Батьки переписали кожен свою долю на дітей. Зараз діти хочуть продати квартиру, але дочка хоче забрати гроші та поїхати пожити до Європи, син хоче однокімнатну, але в певному районі, коштів не вистачить, треба добавити, батьки сказали ок, скинуться й добавлять. Але залишається питання по дочці, і в матері і в батька в новій сім´ї житло придбано у шлюбі, по факту, якщо не складеться в Європі, дівчині нікуди буде повертатися. Вона не пробивна, спокійна, працює на звичайній, не дуже грошовій роботі. Якщо добавляти, кошти в батьків є тільки на одну квартиру. Як би ви вчинили у цій ситуації?
Поддакиваю иногДА• 27 июня 2023
Продать квартиру, поделить поровну. На Европу денег не давать, купить 2 равноценные однушки. Если добавлять то обоим одинаково, если сын хочет что-то лучше, пусть берет кредит. Дочка в Европу едет беженцем, живёт на пособие.

графиняВишенка• 27 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Скажімо так, на даний момент зйом не потягне.
То вона поїде за кордон прогулювати гроші від продажу квартири? Чи як? Чим вона буде заробляти за кордоном?
графиняВишенка• 27 июня 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Батьки не вечные, от них будут квартиры детям
Ні. Бо вони придбані сумісно з другим чоловіком/жінкою і в них теж можуть бути діти від першого шлюбу
Вся в кредитах• 27 июня 2023
Как тут правильно написали, квартиру продают, деньги поровну, дальше кто куда, это два взрослых человека, которые понимают на что идут, дочку жалеть хватит, она не может, не сможет, любого человека поставить в определенные условия, и все он сможет.
Поддакиваю иногДА• 27 июня 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Протринькать деньги за границей это вообще бред. Люди там зарабатывают, чтобы жилье в Украине купить, а не прогуливают единственное жилье.
Автор, поимеете себе проблему потом, когда ей жить будет негде.
Гидроусилитель руля• 27 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
так в неї ж гроші від продажу квартири будуть.
Поддакиваю иногДА• 27 июня 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Так она ж их просрать в Европе хочет.
Гидроусилитель руля• 27 июня 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Так она ж их просрать в Европе хочет.
так можно уже и думать головой где и на что жить.
Злюка бобер• 27 июня 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Хорошо приезжает назад дочка и что её на улице оставить?
оренду вже заборонили?

Поддакиваю иногДА• 27 июня 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Так вот именно. 26 лет. Взрослая барышня.
Я в 23 уехала в Италию на заработки, родители добавили и купила однушку. А тут прогулять жилье
любименькая• 27 июня 2023
Продати квартиру, купити дві рівнозначні студії чи гостінки, а далі нехай розширяються, продають, як захочуть.
Патріотка з дивану• 27 июня 2023
Ответ дляПушАпница
1. А за ’кордоном’ жильё бесплатно?
2. Она может выйти за такого же голопопого, как и она сама.
1. За кордоном вона може знайти роботу з достойною оплатою і купити собі квартиру в рідному місті, або орендувати.

2. Не бачу проблем - будуть орендувати разом
автор миссАрфография • 27 июня 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Вона може залишитись закордоном, або вийти заміж і жити в чоловіка.
Вона саме хоче пожити в декількох країнах за ці кошти, батьки не проти, але виникає питання... Якщо щось піде не так..
автор миссАрфография • 27 июня 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Саме так.
Патріотка з дивану• 27 июня 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Они уже взрослые. Пусть сами решают, куда тренькать деньги и сами отвечают за свои решения
Патріотка з дивану• 27 июня 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Жилье, в которое, в любой момент может прилететь ракета. У людей в связи с войной поменялись ценности.
Патріотка з дивану• 27 июня 2023
Ответ длялюбименькая
Навіщо так заморочуватись, якщо дочка все одно продасть ту гостінку? І не факт, що швидко продасть
автор миссАрфография • 27 июня 2023
Ответ длялюбименькая
На дві в Києві не вистачить, ще й ремонт треба робити. Пропонували, варіант, дати певну суму, а квартиру не продавати, нехай за неї їде, не хоче.
Тримаю свічку• 27 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Саме так.
Якщо так, то дати їй грошей на місяці 3 життя в Європі а далі нехай думає де і за що буде жити далі. Інакше вона все протринькає. А на кошти що залишаться купити хоч якесь житло , щоб було куди повернутись.

Патріотка з дивану• 27 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Якщо щось піде не так, то дочка якось справиться. Не вважайте своїх дітей тупішими за себе
автор миссАрфография • 27 июня 2023
Ответ дляТримаю свічку
Пропонували не хоче, хоче половину свою з продажу.
любименькая• 27 июня 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Як казала моя бабуся, головне довести всю справу до кінця і показати, що батьки забезпечили житлом. Щоб не було потім розмов, що комусь дали більше, комусь не дали. І не треба, щоб швидко продавала. Може, ще прийде до тями.
Поддакиваю иногДА• 27 июня 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Все разные. И цены на недвижимость почти не упали. Вот сын автора как раз хочет покупать однушку. Не знаю...я бы не позволили трынькать деньги, которые уже вложены родителями в недвижимость. Зарабатывай сама и прогуливай все до копейки. Только потом попробуй собери те образно 30000 долларов на однушку
автор миссАрфография • 27 июня 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Та батьки не проти, хай іде в життя, принаймі, сама чогось досягне, але з активами.
Тримаю свічку• 27 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Красиво жить не запретишь . :)
автор миссАрфография • 27 июня 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
В тому то й справа, батьки не молодшають та й є діти в нових сім´ях, яким теж треба дати старт.
любименькая• 27 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Тоді нічого не продавати, складати гроші на те, щоб хватило. Їм горить вже?
Поддакиваю иногДА• 27 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Значит стойте на своём, мы предлагаем в виде старта только жилье, деньгами не даём. На гульки по Европе сама зарабатывай.
Научительница• 27 июня 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
я б поки не продавала. бо по факту не буде ні квартири ні грошей. просруть/розтринькають і все.
ключевое ’я б не продавала’.
у автора указано, что родители УЖЕ переписали доли на детей. т.е. решение о продаже не могут принимать - как несобственники
ПушАпница• 27 июня 2023
Ответ дляПатріотка з дивану

Забавно. В Украине на съем заработать не может, а за границей сможет, да ещё и купит