миссАрфография• 27 июня 2023

Як правильно поділити квартиру?

Є двоє дітей:дочка 26 років, працює, син 21 рік, студент і працює. Батьки розлучені, у кожного з них друга сім´я. Діти проживають в трошці, купленій у шлюбі батьків. Квартира у столиці, гарний район. Батьки переписали кожен свою долю на дітей. Зараз діти хочуть продати квартиру, але дочка хоче забрати гроші та поїхати пожити до Європи, син хоче однокімнатну, але в певному районі, коштів не вистачить, треба добавити, батьки сказали ок, скинуться й добавлять. Але залишається питання по дочці, і в матері і в батька в новій сім´ї житло придбано у шлюбі, по факту, якщо не складеться в Європі, дівчині нікуди буде повертатися. Вона не пробивна, спокійна, працює на звичайній, не дуже грошовій роботі. Якщо добавляти, кошти в батьків є тільки на одну квартиру. Як би ви вчинили у цій ситуації?
ПушАпница• 27 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Вона саме хоче пожити в декількох країнах за ці кошти, батьки не проти, але виникає питання... Якщо щось піде не так..
Сорян, а сколько она языков знает и что умеет, кроме желания про$рать деньги?

Я не тону• 27 июня 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Хорошо приезжает назад дочка и что её на улице оставить?
Купа людей живе на зйомних квартирах. То її проблеми будуть якщо безглуздо витратить гроші
Унция яда• 27 июня 2023
Ничего не продавать до тех пор пока дети на начнут сами зарабатывать на Европы и свои однушки. А когда станет ясно, что никто из них не просрет свою половину, а распорядиться умно - тогда и продать можно. Квартиру пока можно сдавать если охота разьехаться и ни при какие условиях в эту квартиру нмкто не приводит пару!
автор миссАрфография • 27 июня 2023
Ответ дляНаучительница
ключевое ’я б не продавала’.
у автора указано, что родители УЖЕ переписали доли на детей. т.е. решение о продаже не могут принимать - как несобственники
Так, впринципі, вони самі вільні розпоряджатися цим житлом, на свій розсуд.
Патріотка з дивану• 27 июня 2023
Ответ длялюбименькая
Як казала моя бабуся, головне довести всю справу до кінця і показати, що батьки забезпечили житлом. Щоб не було потім розмов, що комусь дали більше, комусь не дали. І не треба, щоб швидко продавала. Може, ще прийде до тями.
А які можуть бути розмови, якщо житлом дітей вже забезпечили, але воно їх не влаштовує і вони хочуть його продати?
автор миссАрфография • 27 июня 2023
Ответ длялюбименькая
Тоді нічого не продавати, складати гроші на те, щоб хватило. Їм горить вже?
Синові ні, але дочці так.
БЦАшка• 27 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Вона доросла і сама несе відповідальність за свої вчинки
Фенте Фря• 27 июня 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Почему на улице? она взрослая женщина, трудоспособная, на аренду комнаты себе способна заработать, если что.
Согласна продать нынешнее жильё и забрать деньгами - то дальше её проблемы.

П.С. Детям 18+ и оба работают, значит всем всё в равных долях, никаких ’добавить можем только одному’ не должно быть.
Патріотка з дивану• 27 июня 2023
Ответ дляПушАпница
Забавно. В Украине на съем заработать не может, а за границей сможет, да ещё и купит
І Україні можна заробити на оренду житла.

І якщо Ви не знали, то в українців була нормальна практика до війни - заробляти на житло закордоном

автор миссАрфография • 27 июня 2023
Ответ дляПушАпница
Англійська та польська на непоганому рівні. Є освіта, але непробивна вона, така собі домашня дівчинка, але саме зараз захотіла вирватись з дому. Забезпечує себе сама, але зйом не тягне.
Патріотка з дивану• 27 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Та батьки не проти, хай іде в життя, принаймі, сама чогось досягне, але з активами.
З якими активами? Доля в трьохкімнатній квартирі - це пасив.
БЦАшка• 27 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Ну скажіть їй: дитино моя, просреш гроші - твої проблеми. Погуляєш, повернешся назад. А жити немає де
Ту квартиру що купить і додасть свої гроші або іпотекою взяти можна здавати
Я не тону• 27 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Ну так це питання їй треба і озвучити.
’’Маша , якщо ти розтринькаєш гроші і повернешся гола-боса у віночку, то де ти плануєш потім жити?’’
Фенте Фря• 27 июня 2023
Ответ дляПушАпница
1. А за ’кордоном’ жильё бесплатно?
2. Она может выйти за такого же голопопого, как и она сама.
Так девочке пол трёшки в жирном районе Киева деньгами отдадут.
Если правильно распорядится - то однушку в Польше или Чехии, например, купит себе. А дальше дело техники: сдавай однушку и на эти деньги снимай, где хочешь жить на данный момент. А на еду себе зарабатывать всё равно придётся, в любой стране, да даже сидя сейчас в трёшке, не у мамы с папой же клянчить в 26 лет.
автор миссАрфография • 27 июня 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Ну в батьків окрім штанів, коли в столицю приїхали, нічого не було. Якби на старті у кожного такі активи були, вже б більше квартир мали.
автор миссАрфография • 27 июня 2023
Ответ дляБЦАшка
Доносять їй всі, але вона стоїть на своєму, хоче подорожувати, життя одне.
автор миссАрфография • 27 июня 2023
Ответ дляЯ не тону
Ну так це питання їй треба і озвучити.
Відповідь, щось придумаємо, не придумаю.
Фенте Фря• 27 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Тупая дурня ’пожить в нескольких странах’ за счёт продажи единственного жилья и остаться после этого с дыркой от бублика.
Вы как родители наоборот должны быть против этого.
Патріотка з дивану• 27 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Це не активи, а пасиви.

Можливо і не мали б нічого окрім цього «активу»

Виниловая пластинка• 27 июня 2023
Ответ дляБЦАшка
Мабуть, дружина сина
21 рік і є дружина?
Патріотка з дивану• 27 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Так і скажіть, що це буде її особиста відповідальність. Навіщо вмовляти дорослу людину?
Виниловая пластинка• 27 июня 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Так це її рішення розтринькати гроші ,а не когось
Я не тону• 27 июня 2023
Ответ длямиссАрфография
Ну тоді наступний крок, безапеляційно повідомити їй що ніхто нічого придумувати не буде і свої проблеми вона буде вирішувати сама. І крапка.
Виниловая пластинка• 27 июня 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Батьки не вечные, от них будут квартиры детям
В батьків є ще інші діти
Як ухурделю• 27 июня 2023
Всё сделала бы поровну. Если бы добавила свну, то на ту же сумму добавила бы и дочери.
Если нет суммы добавить дочери, то сумму добавки сыну разделила бы на 2 части одну часть дочери другую сыну. Не хватает свну на квартиру тогда пусть умерит аппетиты и купит квартиру в пределах суммы.
Дочери обьяснила бы что если профукает деньги то останется бомжом и порекомендовала бы купить жилье в киеве, ехать в европу пожить посмотреть и потом уже с чётким планом действий продавать ее квартиру и вкладываться в жильё в европе.

Ни в коем случае нельзя давать кому то больше. Это может бвть причиной раскола отношений детей.
Я не тону• 27 июня 2023
Тема мене зачепила бо в мене старша сестра така. Батьки її 2 рази житлом забезпечували, 2 рази вона все просрала. Тепер у 50 років живе в чужій хаті і всі їй щось винні.
БЦАшка• 27 июня 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
21 рік і є дружина?
Все може бути
Мої батьки одружилися в 19
Я у них народилася у 29
Виниловая пластинка• 27 июня 2023
Ответ дляБЦАшка
Все може бути
Мої батьки одружилися в 19
Я у них народилася у 29
Це при совку,а зараз
автор миссАрфография • 27 июня 2023
Ответ дляЯ не тону
Це й намагаємось донести, але вона неначебто розуміє, але знаючи їі, може приїхати типу ну не виженете ж.
автор миссАрфография • 27 июня 2023
Ответ дляБЦАшка
Все може бути
Мої батьки одружилися в 19
Я у них народилася у 29
У сина нікого нема, але все може змінитись.