Самоучка• 27 июня 2023
Як знайти віддалену роботу без профільних знань?
Все життя працювала в сфері кредитування, колись дуже давно писала тексти за 20 грн 1000 знаків.
Як ви знайшли віддалену роботу, або хоча б підробіток. Або в якій сфері краще пройти навчання, щоб в подальшому займатись цією справою саме онлайн.
Дякую за поради
Самоучка
• 27 июня 2023
Ще дропом займалась дуже успішно, але років 8-10 назад. Вже того продавця нема, було дуже якісне італійське взуття
Я також працювала у сфері кредитування. Знайти дистанційну роботу - взагалі без проблем. Купа вакансій на гарячу лінію, верифікаторів, колекторів. Я працювала в ПУМБі до війни, було не погано і ноут надавали. Або диспетчером в таксі 838, на будь-яку іншу гарячу лінію. На work.ua дивіться
Самоучка
• 27 июня 2023
Ответ дляПикарда
Я зараз не в Україні, є вільні пів дня, до 15 години я працюю офлайн
Але дякую вам за відповідь, хтось доя себе щось знайде
Оксана-Eigle• 27 июня 2023
Якщо ви зараз у пошуку, пишіть, я розповім детальніше. Робота повʼязана з інтернет магазином.