Дівчата, підкажіть хто розбирається чи можна при реєстрації ФОПу вказати а/с або іншу адресу аби не світити адресу в інтернеті?
Uebersetzerin• 28 июня 2023
Регистрируют только по месту регистрации, поэтому вам не удастся этого избежать.
personality• 28 июня 2023
Що значить не світити в інтернеті? Реєстрація по місцю реєстрації. Ви під ковпаком Big Brother 😂
Ответ дляЕлена1265
Так можно же взять платную выписку, разве там нет квартиры?
Есть когда данные официально, а просто в инете будет город и улица номер дома и квартиры не видно.Просто странное желание у автопа, я хочу фоп но не хочу светить адрес ))) тогда открывай тов и пользуйся бр.адресом платным)))
Ответ дляLv1107
А ваші знайомі не знають де ви проживаєте (чи зареєстровані)? Ви ж на обліку будете стояти згідно місця реєстрації і податки платити.
Уявіть собі ні, знають тільки родичі, друзі і сусіди.
На обліку ФОПи стоять у податковій того району де зареєстровані
Ответ дляAlianna88
То ви ж при реєстраціїї вказуєте адресу, інакше як ДФС вас на облік поставить в свій район. В витягу всі дані видно., в т.ч. адреса. Що дасть приховування адреси? І нащо ви малознайомим людям?
Дарьюшка555• 28 июня 2023
Можна зареєструвати за місцем ведення діяльності або за місцем проживання
Звертайтесь, супроводжую ФОПів, маю досвід роботи та нюанси роботи з ФОП