ПрипоРошенная• 28 июня 2023

Ендокринолог.Базові аналізи. Які?

Хочу записатись на прийом до ендокринолога, який знаходиться в іншому місті.
Підкажіть з якими саме аналізами прийти на прийом, бо їздити декілька разів в інше місто немає ні часу ні можливості?
Скарги на швидку втомлюваність, дуже виражену сухість шкіри,нервозність та неможливість незначно набрати вагу
Начальник Анонимов• 28 июня 2023
Пошла с комплексом ттг, т4, атпо. При таких жалобах уже эндокринолог назначила узи щитовидной , сразу у нее сделала. И ещё ферритин, железо, клиника крови, б12, витамин д, пролактин, фолиевая. Оказалось, что с эндокринологией диагноз не связан....
Love_Love_Love_• 28 июня 2023
Ось
Love_Love_Love_• 28 июня 2023
+ узі щитовидки
Сизоока бестія• 28 июня 2023
ТТГ, Т4 в, Т3, АТПО + УЗД. Але якщо по крові у вас все буде добре, то нема сенсу їхати до ендокринолога.
personality• 28 июня 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Саме так. Ще ліпше уточнити у лікаря чи має він апарат узі, якщо ні, то зробити.
Писи. До вашого пакету ще можна додати паратгормон, бо якщо порушений вітамін д, або паратгормон це теж один зі дзвіночків. Ще активний кальцій. Але то вже напевно не з першого разу. Бо той пакет вам вилізе у три штуки.
Начальник Анонимов• 28 июня 2023
Ответ дляpersonality
У меня оказалось железа нет, и от эндокринолога с жалобами автора я плавно перетекла в гематологию. Даже то, что я написала мне вышло в 2300)цены ужас, и это искала где дешевле лаборатории ... Д самый дорогой анализ, но надо бы знать.....
Проня_Прокоповна• 28 июня 2023
Ттг, т3св, т4св, аттпо, аттг
Но с щитовидкой обычно проверяют и ферритин, Д3
Йцфыяч• 28 июня 2023
Т4 и т3 свободные, ттг и атпо