Napapiri• 28 июня 2023

Порадьте, будь ласка, трихолога в Києві

З якою проблемою звертались і чи допомогли Вам?
Меряю линейкой• 28 июня 2023
Было у лучших Кобзея Кузьмы и Рыболова Евгения. Отнесла кучу денег.
Проблема реактивное выпадение волос.
Прислушалась к Кобзею, в принципе помогло. Периодически возобновляется. Но теперь, не доводя до активной фазы пресекаю выпадение в самом начале.
Крошечка-хаврошечка• 28 июня 2023
Також була у Риболова
Купа грошей
Волосся досі сиплеться, все приймаю, АГА немає
Хрєн його знає, що ще потрібно додати
На Чорновола відкрили новий центр лікування волосся
Анна_Анна32• 28 июня 2023
Гальперин Олександр
автор Napapiri • 28 июня 2023
Дякую, всім хто відгукнувся. Мене хвилює сивина, свербіж, випадіння. Довше двох тижнів не можу мити волосся одним і тим самим засобом, вже перепробувала їх багато, і дорогі і дешеві, і мас маркет і професійні.
Губка Боб• 28 июня 2023
Ответ дляNapapiri
Скільки років вам?
автор Napapiri • 28 июня 2023
Ответ дляГубка Боб
Скільки років вам?
Губка Боб• 28 июня 2023
Ответ дляNapapiri
Я б зробила так: 1) пакет волосся в сінево або діла він недорогий, кров на найпоширеніші проблеми волосся 2) мідь курсом від сивини 3) цинк, селен курсом від свербежу 4) скраб раз на тиждень 5) від випадіння щось з перцем або никотинкою-можна самому, можна покупні готові засоби
автор Napapiri • 29 июня 2023
Ответ дляГубка Боб
Дякую Вам !
Не знала , що в звичайних лабораторіях є такі дослідження. Як Ви робите скраб?
Губка Боб• 29 июня 2023
Ответ дляNapapiri
Дякую Вам !
Я купувала спочатку керастаз, але він дуже дорогий. Потім здається натура сіберика обліпиховий. Але якщо чесно то неважливо, головне відлущити шкіру, щоб прибрати свербіж і засоби від випадіння краще працювали. Якщо у вас жирна шкіра голови можете замінити шампунем глибокої очистки. Якщо є лупа придивіться до сульсени, це недорога аптечна паста з селеном, гарно прибирає свербіж та дерматит. Загалом треба знати причину, здати кров на гормони, феритин, д3 (це той пакет, що я писала) і паралельно зовнішньо працювати.