Ластоноша• 28 июня 2023
Дитині 1,6 застрибує на руки коли чує щось голосне, а не бачить
Наприклад, з закутка сьогодні виїхала швидко машина.. дитина злякалася, почала бігти дивлячись на мене, а не під ніжки.. впала, я на льоту її схопила. Або газонокосарка за вікном.. зразу на руки, щоб подивитися що то… коли бачить заспокоюється. Але такий момент, що прям все кидає і з усіх ног біжить до мене…. Це етап такий чи що? Я роздратована вся вже покрикую, що то машина просто, а вона все одно боіться(((
оксюморон• 28 июня 2023
Тобто дитина налякана, впала, їй боляче, а ви ще й кричите? Оригінально...
оксюморон• 28 июня 2023
Дитина з часом перестане панікувати, а вам слід переглянути свої педагогічні методи.
Тётя Хрюша• 28 июня 2023
Не знаю, як в 1,6 років, але я в 40 вже теж звуків гучних лякаюся. Тільки нема кому на ручки залізти(
Голена блондинка• 28 июня 2023
Ответ дляоксюморон
Как-то да. А перед ним автор мабуть дратувалась, шо в дитини живіт від кольок болить
Ластоноша
• 28 июня 2023
Ответ дляоксюморон
Дивіться. Я їй кажу, все добре, то машина, а її трусить….. що ще мені робити??
Голена блондинка• 28 июня 2023
Ответ дляЛастоноша
Обійняти, а не дратуватись
Ластоноша
• 28 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Обійняти, а не дратуватись
Коли я нічого не можу зробити…. Кажу кажу… обіймаю, а її трусить((
Голена блондинка• 28 июня 2023
Ответ дляЛастоноша
Ну от я ж Вам теж уже сказала, а Ви все одно своє. Мені на Вас крикнути, щоб дійшло? Чи зразу вдарити, бо Вам же не 1.6 явно вже
Ластоноша
• 28 июня 2023
Ответ дляГолена блондинка
Та ні, я вже в свідомому віці. А ми про дітей
Голена блондинка• 28 июня 2023
Ответ дляЛастоноша
То чому не розумієте те, що я Вам вже декілька разів написала?
Кривая спроса• 28 июня 2023
Ваша дитина може мати вже тривожність, тим паче, при нинішніх подіях. А ви стримуйтеся
Метровий сантиметр• 28 июня 2023
А якої реакції ви чекаєте від такої малої дитини? Я сама боюсь гучних звуків коли не розумію звідки він. І діти мої страшні за вашу але теж бояться особливо після тгяк на початку війни у нас було дуже гучно.
оксюморон• 28 июня 2023
Ответ дляЛастоноша
Проявити терпіння і продовжувати те саме.
Фіфачка• 28 июня 2023
Мій те саме робить з 1,2 року. Зараз йому 1,8 , вже розмовляє, то каже, що дуже боїться, аж труситься. Особливо грому. Теж заскакує на руки. Спитала, що йому треба, то сказав, що обнімашки і цьом-цьом. Коли обнімаю, то спокійним тоном говорю на вухо, що я не боюся і його захищу, потім говорю, що це за звук. Повторюю, поки дитина не заспокоює. Якщо звук не зупиняється, то несу його подалі від джерела звуку.
Істерика була від звуку рукосушилки на заправці, але там як ракета взлітає, сама підскочила, як перший раз почула.