Кубик Рубика• 29 июня 2023
Щось сталося, а я не знаю
Дівчата може щось порадити (( це просто вже ...не стерпно
Майже місяць чоловік мовчить... Спілкувалися дуже завжди ніжно. Потім на моє повідомлення не відповідав 2 дні. Я спитала як в тебе справи. На третій день написав - не знаю, не хочу про це...
Я запитала що сталося, він сказав що відповість пізніше (((
І мовчить далі.
Потім на днях зробив перевод мені на картку.
Я не знаю....за рік таке вперше. Щоб так довго . Я не знаю як краще...чекати мовчки,або ще написати...знаю іноді що хочеться побути на одинці, але він знає як я за нього завжди хвилююся. Ми зараз не поруч.
Думала вже що не хоче зі мною, хоч ми не сварилися. І на що тоді переводив гроші...
Подивіться будь ласка на ситуацію 🙏
Що можна написати ще?
І мовчить далі.
Подивіться будь ласка на ситуацію 🙏
Що можна написати ще?
Снежнакомка• 29 июня 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Боже ну чё с вас клещами приходится тянуть ?
Служит в своем городе, живёт в своей квартире или откомандировали куда-то ?
Блін, не в обіду автору, якщо з мужиком такі ж нудні переписки, як з нами тут в чаті,то я б теж злилась і швидко..
Одна_на_всей_планете• 29 июня 2023
Ответ дляКубик Рубика
Ні.... він завжди сам це робить
Дати різні
Автор звоните ему вечером около 20:15 или 20:30 и начинайте разговор.
Он в это время уже будет дома, но ещё не будет спать - не отмажется что уснул
Если будет нормально говорить - ок
А может просто сбрасывать, поставить на беззвучный или совсем отключить телефон - значит жена дома и вы его палите перед женой.
Я б такая, что и съездила и на месте проверила, не занят ли он случайно другой женщиной.
Если будет нормально говорить - ок
Чудо в декрете• 29 июня 2023
Ответ дляКубик Рубика
Для чого(
Щоб все вияснити? Ви серйозно виясняєте стосунки повідомленнями? Не бачачи очей, не чуючи інтонацій?
Чудо в декрете• 29 июня 2023
Ответ дляСнежнакомка
Писали? Це жарт? Хіба це стосунки ця писанина?
Теж не розумію.
всемВсёИмного• 29 июня 2023
Ответ дляПросто каралева
О, у меня так сосед , подживал уже с бабой и тут сюрприз жена с детьми сделала приехали на 2 недельки ....Что было капец (
И чем все закончилось?
Амбасадор щастя• 29 июня 2023
Як показує практика,краще залягати на дно, ігнорити і дзеркалити його поведінку. І при цьому бути дуже зайнятою жінкою. І загадковою.
всемВсёИмного• 29 июня 2023
Ответ дляКубик Рубика
Для чого(
В смысле для чого? А для чого вы от него сообщения ждёте?
Одна_на_всей_планете• 29 июня 2023
Ответ дляКубик Рубика
Я хочу все одно написати, тільки що...
Мені тоді стане легше
Звоните. По его голосу сразу поймёте.
Смысл высылать смс и не знать какая реакция на них и так далее.
Можно с таким же успехом написать бумажное письмо и сжечь сразу.
Что так ответа на мучающие вопросы не получите, что так.
Вас же это мучает и ест изнутри. Вы считали себя парой и надеялись, что отношения серьезные. И теперь не поймёте в чем дело и что случилось и встречаетесь ли вы дальше или вам искать другого.
Fashion_besties• 29 июня 2023
Вам не нужно заглядывать в будущее чтобы понять очевидное: человек ведёт себя как скотыняка.
Знает, что вы переживаете, думаете стопитсот мыслей всяких и не пытается уделить несколько минут чтобы Вы на переживали.
Пока отложите в сторону всю эту ситуацию, не ждите ничего, ни плохого, ни хорошего. Не лезьте к нему совсем.
Если вы ему нужны объявится с объяснениями.
Только такую неадекватность можно оправдать лишь сильными потрясениями и потерей связей с реальностью. Но опять же, почему об обстоятельствах не сказал, ведь не сложно догадаться - лучше горькая правда, чем неизвестность для другого.
Одна_на_всей_планете• 29 июня 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Эти все залегания на дно кончатся через пару лет ,когда жена отмолотит автора курицей мороженной.
Если он объявится в конце августа, когда жена поедет с детьми, как ни в чем не бывало, а потом опять заляжет на дно в декабре перед рождеством 24?
У автора две молодости в запасе следовать вашим советам?
Вы ж понимаете, что никакого другого мужчину она не подпустит . Будет этого жать с выяснениями как минимум 3 месяца, потом начнет ее попускать немного.
Одна_на_всей_планете• 29 июня 2023
Ответ дляFashion_besties
Понимаете в чем прикол. Эта скотыняка и объявится с объяснениями, как жена с детьми поедет обратно в Ес.
Только автору зачем эта женатая тварь? Она замуж хочет и семью.
Кубик Рубика
• 29 июня 2023
Ответ дляFashion_besties
Дякую
Кубик Рубика
• 29 июня 2023
Ответ дляСнежнакомка
Дівчата, я трохи зайнята( вибачте.
Тут всього не напишеш. Відносини були насправді гарні
Просто каралева• 29 июня 2023
Ответ длявсемВсёИмного
И чем все закончилось?
Да капец, позором на все парадное, стресмом для детей, квартира у них съемная живут правда уже лет 10 и не могу сказать, что душа в душу .Жаль только детей(
маминаБубочка• 29 июня 2023
Ответ дляСнежнакомка
Та перестаньте. А ротом сказати? Нормальні люди можуть сказати, що сталося те і те. А тут клініка явно.
Я не оцінюю його поведінку, я написала одні з можливих варіантів
Фісташкова кава• 29 июня 2023
Ответ дляКубик Рубика
Для чого ці жести з переводами тоді??
Відкупився та й все. Я думаю, що інша
Мушля з Криму• 29 июня 2023
Ответ дляКубик Рубика
Він знає мою позицію
Що казати простіше
Він одружений?
Янгол в камуфляжі• 29 июня 2023
Ответ дляКубик Рубика
Та це вже якось(((
Невже не можна написати
А як в нього номер Вашої картки опинився? Якщо ви не одружені, а просто зустрічались.
Я б посоромилась давати картку мужчині в цукерно-букетному періоді, подарунки приймати - це ладно, окей. Але - картка???????
Янгол в камуфляжі• 29 июня 2023
Ответ дляКубик Рубика
Можливо ((( але ж чого мені не сказати...
Він до цього завжди радився,якщо були питання
колись сімейний психолог розказував, що чоловіки переживають стреси закрито. Треба залишити їх в спокої. Виходять чоловіки зі стресу трудом, роботою, якщо дурі не вистачає на алкоголь.
А жінкам в стресі - навпаки потрібні вільні вуха, це випльоскування сльозами або проговорювання з подругами.
Просто запам´ятайте цю схему.
всемВсёИмного• 29 июня 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Ну не все ж стеснительные как вы
Янгол в камуфляжі• 29 июня 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Ну не все ж стеснительные как вы
Значить, зустрів більш виховану людину?
А автору дав зрозуміти, що її основні потреби він покриває?
всемВсёИмного• 29 июня 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Значить, зустрів більш виховану людину?
Я думаю просто жена вернулась