Кубик Рубика• 29 июня 2023

Щось сталося, а я не знаю

Дівчата може щось порадити (( це просто вже ...не стерпно
Майже місяць чоловік мовчить... Спілкувалися дуже завжди ніжно. Потім на моє повідомлення не відповідав 2 дні. Я спитала як в тебе справи. На третій день написав - не знаю, не хочу про це...
Я запитала що сталося, він сказав що відповість пізніше (((
І мовчить далі.
Потім на днях зробив перевод мені на картку.
Я не знаю....за рік таке вперше. Щоб так довго . Я не знаю як краще...чекати мовчки,або ще написати...знаю іноді що хочеться побути на одинці, але він знає як я за нього завжди хвилююся. Ми зараз не поруч.
Думала вже що не хоче зі мною, хоч ми не сварилися. І на що тоді переводив гроші...
Подивіться будь ласка на ситуацію 🙏
Що можна написати ще?
90x60x90• 29 июня 2023
Автор, просто напишіть йому, щось типу ’я не розумію, що відбувається, передумала вже все — від того, що ти не хочеш спілкуватися до раку. Прошу, повідом, що сталося. Якщо всього навсього не хочеш спілкуватися — все в порядку, так і скажи, не бійся. Прошу віднестись до мене по-людськи та дати якусь ясність’
Ну і все. Не захоче казати – що ж ви зробите, ні — так ні.
Як нічого не скаже — ви не маєте страждати. Просто живіть своїм життям. Мовчати — це його вибір

автор Кубик Рубика • 29 июня 2023
Ответ для90x60x90
Дякую вам моя хороша 🌹🌹🌹
Так ...не писав, бо це маніпуляції звичайні. Як з´ясувалося
90x60x90• 29 июня 2023
Ответ дляКубик Рубика
Дякую вам моя хороша 🌹🌹🌹
Співчуваю, тримайтеся... Не рвіть сердце, нехай це буде для вас просто життєвий досвід!
Файна дівка• 29 июня 2023
Вас не Настя зовут случайно?
Файна дівка• 30 июня 2023
Моему парню пишет одна постоянно,а он морозится, может это вы? Мне сказал не знает её лично, но и сказать ей не может чтоб не писала. Странно мне всё это
Файна дівка• 30 июня 2023
А где сейчас ваш мужчина? Город?
Блондинка в Шоколаде• 30 июня 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А як в нього номер Вашої картки опинився?
Якщо ви не одружені, а просто зустрічались.
Я б посоромилась давати картку мужчині в цукерно-букетному періоді, подарунки приймати - це ладно, окей. Але - картка???????
Я думаю, що у них вже є інтимні стосунки, а це трохи інше, ніж просто цукерно-букетний період

Блондинка в Шоколаде• 30 июня 2023
Ответ дляКубик Рубика
Дякую вам моя хороша 🌹🌹🌹
Співчуваю(
А як ви це зрозуміли? Щось сказав?