Протея• 29 июня 2023

Все, теперь точно подтвердилось. У путина есть двойник

Если раньше всех кто это говорил я считала дурачками-параноиками, то сейчас все стало ясно. С большим сожалением должна сообщить, что убить настоящего путина будет нереально. Двойников столько, что глаза разбегаются.
Solnet• 29 июня 2023
Ответ дляДресса
уйло 1952 року народження, зараз йому типу 71 рік.
Але, це не може тривати вічність)
моїй сусідці 94. Її чоловіку 98. Ходять на зарядку в парк кожен ранок. Пішки кілометрів 5. І ще на танці в парк бігають.
Vailly• 29 июня 2023
Настоящий живой, к сожалению. Но как можно быть такими глупыми, чтоб не понимать, что человек, к которому люди карантин в 2 недели выдерживают, вдруг лезет в толпу обниматься???
Тут даже если б и не было вопросов про двойников, ну должно же что то в мозгах щёлкнуть???
А этот что то молодой сильно.
Happiness13-Ukraine• 29 июня 2023
Ответ дляoboeva
Скорее всего,но это не значит,что настоящий сдох
Так, воно ще живе
osna• 29 июня 2023
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Звісно, що має бути схожий, але це не пуйло.
Я теж так думаю,що не він. На якісь важливі зустрічі-в світі-він сам їздить. А на якісь місцеві зустрічі з електоратом відправляють кого не шкода
Вера15• 29 июня 2023
Ответ дляEirenel
Автор, я їх ще відрізняю))) Один з круглим лицем, один оцей, один ще є найменш схожий. А скільки їх насправді, хто зна. Але раби це їдять, їм подобається.
А той що іде, наче вприприжку, як клоун, це з яким обличчям? Мені наче цей, шо в натовпі.
Dark_Yasna• 29 июня 2023
ну наконец то
o.lyesya• 29 июня 2023
Я вважаю що рашистська верхівка вже перегризла б одне одного якщо б трон був вільний.
Одне намагається з останніх сил керувати, а двійника випускають ’в люди’. І останнім часом все частіше
Zarevna• 29 июня 2023
Как восковая фигура. Явно что-то не так, есть же маски или специальный гримм, иммитирующий кожу, может это оно и есть
Dark_Yasna• 29 июня 2023
единственное не пойму, к чему они устраивают этот цирк с явлением его народу. на контрасте ну очевидно же, что это разные люди.
alyona_niki• 29 июня 2023
Ответ дляRosewo
такое впечатление, что это не человек, а резиновая кукла
Фантомас
Happiness13-Ukraine• 29 июня 2023
Таке сьогодні читала: ’От себя хотим предупредить!!! Если в ближайшее время будет объявлена отставка министра обороны Сергея Шойгу и выдвижение на его место Алексея Дюмина, это будет означать, что президент отстранен от принятия решений и происходит попытка государственного переворота. Подробности и объяснения дадим позже.’
o.lyesya• 29 июня 2023
Ответ дляDark_Yasna
Дуже легко обманути того хто цього прагне.
А випуски в люди для реабілітації після заколоту
o.lyesya• 29 июня 2023
Ответ дляHappiness13-Ukraine
я теж їх читаю)
Donnafugata• 29 июня 2023
Ответ дляEirenel
Мені здається, що сьогодні з круглим лицем був. Його як шапіто випускають, коли типу през з народом. Ура теж він кричав. Той що худіший фейс, то для серйозних зустрічей. Ще бурят є, того взагалі не жалко і в крайніх випадках
vikinguryonok• 29 июня 2023
Ответ дляInnusy
тільки хотіла про це написати,(там ще відео)що я дуже дивувалась що люди не вірили що у нього двійники.Це ж було завжди очевидно.А зараз вони їх пустили у всі тяжкі.Може тому що справжнього вже і немає🤷‍♂️і Прігожин про це знав
а голос? А зріст як можна зробити 1-в-1 ?
Ну ладно хтось мордою вийшов схожий, але буде високий.
Або хтось мордою і зростом співпадає з ним, але голос буде інший.

Все ще не вірю в двійників. Думаю, що підбирають масовку, яка поруч з ним тусить. І ще + снайпери там десь сховані сидять. Раптом покушенійє, то відразу стрілятимуть
debor_a• 29 июня 2023
Ответ дляПротея
Так этот совсем другой путька
Только слепой не увидит разницы
Там маска резиновая на морде. Мимика застывшая
Happiness13-Ukraine• 29 июня 2023
Ответ дляDark_Yasna
Ну, як для чого. Коли вагнер їхав на мацкву пуйло перелякалось і сховалось. А зараз показують , що король живий та сміливий. Реабілітація в очах кацапні, але вони такі тупі, що їм і не потрібна ця реабілітація.
Donnafugata• 29 июня 2023
Ответ дляvikinguryonok

А хтось з сантиметром стоїть і міряє зріст?) Приблизно підібрали, а там взуттям регульнули. Голос- тренуються імітувати. Це як акторська гра
Gюнтер• 29 июня 2023
’Натурально,как вы играете.И царь у вас такой типичный.На нашего Буншу похож!’
Happiness13-Ukraine• 29 июня 2023
Ответ дляvikinguryonok

Ну, слухайте, як можно не вірити в очевидне. Серед 140 млн знайшли і за зростом , і за рожею. Робили пластику, навчали жестам і ході. Ну, ви ж не маленька. Дивіться ширше)
Ольга-f5e3• 29 июня 2023
Ответ дляDark_Yasna
Рузьким все равно. Сказали путин значит путин даже если совсем не похож
Teonaa• 29 июня 2023
Ответ длячаревна
Какое то шоу двойников, вот реально цирк. Пуйло себя зарывает, каждым выходом или обращением к рабам.
Мировой клоун
Да, но ему это не мешает
Happiness13-Ukraine• 29 июня 2023
Ответ дляGюнтер
Доречі, навіть у фільмі той самий актор виглядав інакше, як цар , і як бунша. А тут пишуть, що не вірять у двійників)
Ольга-f5e3• 29 июня 2023
Ответ дляo.lyesya
я теж їх читаю)
Где читаете?
Happiness13-Ukraine• 29 июня 2023
Ответ дляОльга-f5e3
1000%, дуже смішно написали. Які вони кончені(((
Teonaa• 29 июня 2023
Ответ дляДресса
Справжнього, який прийшов до влади у 2000, давно вже немає в живих. Тому і зібрали кучу різних двійників для різних потреб.
Рашкою править коаліція. З урахуванням менталітету рашистів, всіх від мала до велика, їх потреби в існуванні царя, якому треба служити - існування ’путіна’ необхідний фактор. Але править і вирішує судьбу рашки коаліція. Скоро буде розвязка
Розвязка чого? І яка
Fleshka100• 29 июня 2023
Ответ дляДресса
Все сходится в вашем предположении, кроме одного факта -это нападение на Украину. И сделала это не коалиция, а один единственный больной на голову человек. Коалиция это компания миллиардеров, которые шикарно жили. Они никогда бы не пошли на этот шаг. Так что пуйло существует, к сожалению!
Happiness13-Ukraine• 29 июня 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Где читаете?
Тут https://t.me/generalsvr
Слюда• 29 июня 2023
Ответ дляVailly
А этот что то молодой сильно.
Якщо вірити ’теорії змов’, то він не живий ще з 2000-х.
Щодо таких фото. Фотосесії з ним роблять за участю масовки. Одні й ті ж люди в різному одязі зображують ’народ’. Також сумніваюся, що він піде в натовп фотографуватися.
o.lyesya• 29 июня 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Где читаете?
Телеграмм ,вище дали посилання)