Доктор Варвар• 29 июня 2023

Вкусная выпечка с вишней, посоветуйте пожалуйста

Вареники были, клафути тоже. Хочется чего-то еще. Что печете вкусного с вишней?
И.О. человека• 29 июня 2023
Цвєтаєвський пиріг і бісквіт звичайний

Стильна штучка• 29 июня 2023
Монастирська ізба
Стебель березы• 29 июня 2023
Ответ дляСтильна штучка
Монастирська ізба
Дуже смачно, але ж заморочливо(
И_В_офигительных_штанах• 29 июня 2023
Багато чого. Шоколадний бісквіт з вишнями, шарлотка з вишнями, желе, млинці, рулет з вишнями.
Благоуханочка• 29 июня 2023
Тарт, просто бомба! Весь рік мої його просять. З вишнею, смородиною, малиною
автор Доктор Варвар • 29 июня 2023
Ответ дляБлагоуханочка
https://youtu.be/lUQnfNfXoTc
Спасибо, значит будет тарт сегодня
WhiteWidow• 29 июня 2023
Люблю бісквіт зі сметанним кремом (або вершки) і вишнею. Але крем роблю дуже солодкий. Тоді класно виходить. Вишня кисленька, крем солодкий, ммм))) але жопа росте😂
ТихоЯ• 29 июня 2023
Пьяная вишня торт
Стебель березы• 29 июня 2023
Ответ дляБлагоуханочка
https://youtu.be/lUQnfNfXoTc
Шикарний рецепт, дякую

КинДза• 29 июня 2023
Ответ дляИ.О. человека
Цвєтаєвський пиріг і бісквіт звичайний
Цвітаєвський виключно з яблук. То з вишні вже імпровізація на тему.
Позитивна• 29 июня 2023
З вишнею смачно все. Мій особистий топ: тарт з вишнею, рогалики з вишнею з дріжджового тіста, але пісочні теж, корзиночки пісочні з вишнею (той же тарт, міні), галета з вишнею, чізкейк з вишневим шаром зверху.
І брауні з вишнею. (Брауні з вишнею та брауні з абрикосом - це найкращі брауні світу))
І ще вишневий густий кисіль, який ложкою їсти. Це фантастично смачний десерт дитинства до якого мене повернули в дуже хорошому ресторані у Гамбурзі😂 І я його обожнюю й готую.
Ще підкарамелізовую вишню на сковорідці кілька хвилин і подаю до всього в сезон і в несезон: сир, сирники ж, млинці, йогурт, на підсушені тости до кави.
Куплю орехи• 29 июня 2023
Отакий зі сметанною заливкою - мій фаворит, сьогодні пекла знов. Внизу тісто ніжне кексне, вишні, заливка
Тоска в носках• 29 июня 2023
Я вчера шарлотку испекла с вишнями. Испекла вечером, уже нет
Пирожки, как в макдональдсе пирожки можно пожарить, панакоту с верхним слоем из вишни. Короче много чего ) проще нагуглить
Тоска в носках• 29 июня 2023
Ответ дляКуплю орехи
А правее на 1 фото, что?
Вапщета• 29 июня 2023
трубочки із вишнею - просто бомба!
Куплю орехи• 29 июня 2023
Ответ дляТоска в носках
А правее на 1 фото, что?
цибулевий зі шпинатом
Тоска в носках• 29 июня 2023
Ответ дляКуплю орехи
цибулевий зі шпинатом
Ммммммм, расскажите как готовили
Матраскин Брат• 29 июня 2023
Ответ дляСтебель березы
Дуже смачно, але ж заморочливо(
Що там заморочливого?? Пісочку зліпити і сметанний крем збити?
Ну можна взагалі магазинне листкове тісто використати, тоді справ на 20 хвилин.
автор Доктор Варвар • 29 июня 2023
Ответ дляКуплю орехи
Поделитесь, пожалуйста, рецептом

Стебель березы• 29 июня 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Я з тістом не дружу від слова зовсім, навіть магазинне вмудряюся зіпсувати
Куплю орехи• 29 июня 2023
Ответ дляТоска в носках
Ммммммм, расскажите как готовили
Тістом я не заморочуюсь, бо там воно ролі не грає, це лише підложка, тому я беру листково-дріжджове в атб, там 4 окремих пласта - це мені на 4 пироги - дешевше вже не буває) Розкачую його дуже тонко. На тісто трохи підсипати манки або сухариків, бо начинка мокренька. Основа начинки: цибуля пасерована, скільки не жалко+яйця 3-4, плавлені сирки штуки 3 потерті, сіль, спеції, зелень. А тоді вже ідуть варіації: коли додаю пасерований цукіні (дуже смачно), коли гриби, коли мисливську сосиску, коли м´ясо куряче, коли тунець консервований, коли шпинат, якщо по-багатому, то шматочки червоної риби і тд. Завжди смакує
автор Доктор Варвар • 29 июня 2023
Ответ дляКуплю орехи
Спасибо за идею, обязательно приготовлю
Стильна штучка• 29 июня 2023
Ответ дляСтебель березы
Пісочне тісто важко зіпсувати.
Стебель березы• 29 июня 2023
Ответ дляСтильна штучка
Пісочне тісто важко зіпсувати.
Покупне теж, але ж я вмію)
Тоска в носках• 29 июня 2023
Ответ дляКуплю орехи
Велике дякую. Буде щось новеньке на столі. Втомилася вигадувати блюда )))
Куплю орехи• 29 июня 2023
Ответ дляДоктор Варвар
Поделитесь, пожалуйста, рецептом
Дуже просто готується, накидую всі інгредієнти зразу в миску, вжикнула блендером погружним, 2 хв на все про все і тісто готово, у форму його, кидаю на нього прямо з морозилки нерозморожену вишню, в тій же мисці вжикнула заливку, залила і готово, реально найшвидший мені пиріг. Тільки якщо вишня свіжа і колупати кісточки - то довше))
1 яйце, 100г цукру, ванільний, розпушувач, 200 борошна, 100 сметани будь-якої, 100 масла розтопленого.
Заливка: 200 сметани, гарна столова ложка крохмалю, ванільний, 100-120 цукру
автор Доктор Варвар • 29 июня 2023
Ответ дляКуплю орехи
Большое спасибо
Братья Капли• 29 июня 2023
Ответ дляСтебель березы
Дуже смачно, але ж заморочливо(
З готового тіста філо швидко і дієтично
И.О. человека• 29 июня 2023
Ответ дляКинДза
Ок, вставте ці три слова перед моїм дописом, мені не шкода.
Стебель березы• 29 июня 2023
Ответ дляБратья Капли
З готового тіста філо швидко і дієтично
Взагал це філо не сподобалося.