задумчивая мордочка• 29 июня 2023
Загубила сережку, що робити?
Всім привіт.
Я мінімаліст в прикрасах, ношу лише вінчальне кольцо, цепочку з хрестиком (хрестили в ньому) і сережки.
Всі вироби добротні і масивні.
Сьогодні загубила сережку. Нові купити зараз не варіант.
Но без сережок вуха як локатори.
Від біжутерії алергія , ну і по робочому статусу не варіант.
Дівчата, дайте пораду, як вийти з положення пока не виділимо кошти на покупку нових.
Всім дякую.
Всі вироби добротні і масивні.
Но без сережок вуха як локатори.
Всім дякую.
задумчивая мордочка
• 29 июня 2023
Ответ дляSeehund
Купить серебряные гвоздики самые дешёвые, если нет аллергии.
дякую можете приблизне фото показати, про що мова
Єдина Країна• 29 июня 2023
У ювеліра можна замовити другу. Це все одно буде дешевше ніж купувати нові. Мені з Арменії привезли у подарунок шикарні сережки з діамантами, але ’висячі’. Я ношу лише пусети. Ювелір без проблем зробив з них пусети ще і за адекватні гроші. Зараз бабусине кільце з діамантом і платиною перероблюю собі на свій смак. Тобто сердцевина оригінальна, все інше переробляють. Теж без проблем
Тишком нишком• 29 июня 2023
Если сережка массивная и золотая, можно в магазин сдать, в замен взять что то поскромнее. Я так обменивала старые украшения, на более современные.
задумчивая мордочка
• 29 июня 2023
Ответ дляТишком нишком
дяже дякую. вот це хороший варіант! навіть не подумала.
ще раз переконуюсь, що порадниці це сила!
а де обмінювали?
Ответ дляЄдина Країна
Саме зараз шукаю гарного ювеліра, бо загубила сережку з діамантом і хочу зробити таку саму. Якщо Київ, можете дати контакти Вашого?
задумчивая мордочка
• 29 июня 2023
дівчата, а де Ви купляєте звичайні золоті прикраси по хорошій ціні?
у мене всі вироби прості, но масивні. тобто не ексклюзивні.
коли буде вільна сума навіть не знаю куди ідти..
Тишком нишком• 29 июня 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
а де обмінювали?
В разных ювелирных магазинах, я раньше часто такое практиковала.
Губи з філером• 29 июня 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Золотой вєк, Столічна ювелірна фабрика, Укрзолото , КЮЗ. Таке не розглядаєте?
Тишком нишком• 29 июня 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Муж покупает в Золотом Веке, но насколько там хорошие цены не подскажу...
Копуша• 29 июня 2023
Я ношу сережки з медичного сплаву декілька років. Коштують приємно і загубити не страшно
задумчивая мордочка
• 29 июня 2023
Ответ дляГуби з філером
вибачте, не зрозуміла запитання.
стидно признатися, я настільки забамбехана роботою, дітьми, а зараз стресом війни, що від життя відстала.
20 років тому вінчальне кольцо в КЮЗі купляли, сережки і цепочка до хрестика подарунки від чоловіка.
Тому я в цьому питанні повний 0.
ЯниЯ• 29 июня 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
вибачте, не зрозуміла запитання.
Тому я в цьому питанні повний 0.
О, так у мужа уже есть готовый вариант подарка)))
Угги_в_горошек• 29 июня 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
вибачте, не зрозуміла запитання.
Тому я в цьому питанні повний 0.
Спросите где муж брал серьги, мб там можно такую же пару купить. И будет ещё одна запасная )
Тримаю свічку• 29 июня 2023
Від Золотого Віку є можливість замовити одну сережку (якщо купували саме там і виріб не знято з виробництва). Я так нещодавно замовила.
Подмигашка• 29 июня 2023
Ответ дляКопуша
А де купляєте?
Шпондєр• 29 июня 2023
1 вариант заказать копию
2 купить недорогое серебро
3 купить гвоздики которыми прокалывают уши и носить свое.
Пс.я умудрилась кольцо потерять небольшое - парень подарил мне замену, а я ему эту серьгу. Был в шоке, но носит
2 купить недорогое серебро