ЭмчЭндЭм• сегодня в 09:11

Хто там давав мені 45 років?

Чисто з цікавості запитала ШІ про вік, надала своє фото без фільтрів. Визначив на 1,5 року менше. Розписав усі мої плюси та мінуси. Мінуси - очі. Але я перед цим увесь вечір проревіла. Плюс - стан шкіри. Хоча я використовую не занадто дорогий крем. А от для очей крем дуже дорогий якраз. У косметолога жодного разу не була.
Також надав пооад щодо догляду.
Ось так порадниці завищують тут вік.
Чекаю завтра• 2 часа назад
Ответ дляТа прям багіня
Кому это надо?
Напевно автору теми 🤷‍♀️
Якщо 1-1,5 роки за висновком ШІ для неї так важливі

Анонім Перший• 1 час назад
Ответ дляЭмчЭндЭм
Давайте сюди фото, порадниці оцінять
Тільки, на відміну від інших багатьох (не всіх звісно), це Вам прийшла ідея привселюдно показати себе на оцінку.
Ви хотіли компліментів, а отримали - неприємну правду.

Ображайтесь тепер на себе.
Або змінюйте самооцінку та чхайте на всіх
Як_наготую...• 1 час назад
Ответ дляЭмчЭндЭм
Мені 42. ШІ дав 41. Порадниці 45
Якщо вже ші дав 41, то точно на 50 вигдядаєте...
Белоснежко• 1 час назад
Ответ дляSo_so
Ничего не поняла, мне ши даёт 45-50 при 45.
Мені дає 35-38. Я 46))
So_so• 1 час назад
Ответ дляБелоснежко
Мені дає 35-38. Я 46))
Круто
Белоснежко• 57 минут назад
Ответ дляSo_so
Круто
Я йому не вірю)). Деколи таку хрінь понаписує
автор ЭмчЭндЭм • 37 минут назад
Ответ дляАнонім Перший

Ображайтесь тепер на себе.
Шановна, з моєю самооцінкою все добре. Ще раз, я не виставляла фото, щоб отримати компліменти. Ви огидна зі своїм отим букетиком квітів.
А писати ви можете, що вам у 45 дають хоть 40, хоть 30. Та без доказів це просто п@дьош. Як кажуть - можливо все, коли ти пи@диш.

автор ЭмчЭндЭм • 34 минуты назад
Що цікаво, то всі жіночка намагаються обісрати автора ( не тільки мене). І тут же кожна пише, що саме їй дають менше років, ніж є насправді. Так, саме ви та єдина, яка виглядає молодше. Віримо-віримо.
Працівниця року• 3 минуты назад
Ответ дляВидна міленіалка
Всему
Если сидит тетка, неухоженая и пьяная например, думаете она гадости от зависти писать не будет? Другой. Которая ухаживает за собой

Здесь на обычный завтрак потоки овна льют. А фотку внешности вообще больно проживают)
Дуже рідко люди справді чомусь заздрять.
Бажання безкарно когось скривдити, скоріше, від постійного пригнічення самих себе.
Працівниця року• 1 минуту назад
Ответ дляинтайм_не_предлагать
бо жінки завжди заздрісні. особливо,якщо хтось виглядає краще за них. Тим більше, дуже вигідно комусь прибавити років і тим самим в своїх очах виглядати молодшою. якщо вам тут набавляють роки,значить ви виглядаєте не так погано)) баби дуже підлі і заздрісні. Ви ж подівіться,якщо хтось напише,що має гарного чоловіка, який кохає, на руках носить, вдома все супер, щедрий,турботливий, чи якась жіночка розведена з дітьми вдруге заміжня за суперового чоловіка,то тут обов´язково напишуть, що він гуляє,але вона не знає про це,чи він якийсь недолугий, чи ще щось. Бо більшість живуть погано, або не так як би вони хотіли,в злиднях і пашуть як коняки. І коли хтось, на їх погляд, живе ліпше з чоловіком,то це наші ’добрі’ жіночки ну ніяк не можуть пережити).Особливо, коли вона і гарна,і прекрасна, і з квартирою, і все має, і бездітна, а в її бік і собака голови не поверне. А тут розведена з купою дітей так прекрасно влаштувала життя. Таких постів тут сотні.
Ок, але ж це не заздрість.
Заздрість -це, буквально, ’я хочу твоє’.