Мальчижка• 29 июня 2023
Дівчата, який фільм з останніх подивитись
Трилер, історичний, детектив
Ива Купальская• 29 июня 2023
вчера в кинотеатрах вышел свежий Индиана Джонс! Событие века, так как франшиза культовая и актеру уже за 80, думаю больше он в Индиане сниматься не будет, можно посмотреть в пиратке
Ксерокопия ночи• 29 июня 2023
Плавчині, на реальних подіях, про біженців. Дуже близьке нам зараз кіно, на жаль. Хоча я за час війни нікуди з України не виїжджала - мурахи пробирали, більше розумієш тепер цих людей
Тану на сонці• 29 июня 2023
Арнольд дивилися. Дуже сподобався нам обом з чоловіком хоча маємо абсолютно різні смаки. На черзі ламборгіні.