иркин• 30 июня 2023

Хто хоче сьогодні з дітками безкоштовно у кіно?

Ми вже кілька років ходимо на покази, завжди із задоволенням.

Розпочалася реєстрація на безкоштовні покази 10-го ювілейного Чілдрен Кінофесту, який триватиме з 30 червня до 9 липня. Захід відбудеться в кінотеатрах Києва, Львова, Одеси, Дніпра, Полтави, Вінниці, Житомира, Луцька, Хмельницького та Чернігова. Глядачам покажуть новинки анімації з Норвегії та Нідерландів, пригодницьке кіно зі Словенії, Данії та Німеччини, комедію з Іспанії, фентезі з України, класичний фільм Аґнєшки Голланд, добірку найкращих короткометражних стрічок, знятих дітьми й торішнього переможця Чілдрен Кінофесту.

Обираєте кінотеатр і реєструєтеся тут: https://childrenkinofest.com/ua/schedule/
автор иркин • 30 июня 2023
Не лише сьогодні, але і протягом тижня
ТигрЛьвович• 30 июня 2023
Блин, прикольно, но все в Киеве кинотеатры от нас далеко((
автор иркин • 30 июня 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Ми метро поїдемо :)
ТигрЛьвович• 30 июня 2023
Ответ дляиркин
Ми метро поїдемо :)
Сегодня обещают дождь - возьмите зонтик. Все равно далеко, даже на метро((
автор иркин • 30 июня 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Обов´язково!
Пацаааааааан• 30 июня 2023
Дякую.
Не знали.

Прикольно.
Можливо сходимо.
графиняВишенка• 30 июня 2023
Дякую за інформацією
LoveYouOrNot• 30 июня 2023
Для Львова неактуально. Жодних квитків немає, бо все забито групами дітей (групам можна було скоріше реєструватись).
Чаклунка-ведунка• 30 июня 2023
Там ще і онлайн можна фільми дитячі подивитися. В минулому році дивилися «Пекельна хоругва» - сподобався, але дізналися піздно про кінофестиваль і встигли подивитися лише 1 фільм
ЛюбовьЯ• 30 июня 2023
дякую!
автор иркин • 30 июня 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Там на групи виділялася частина місць, частина на інд.замовлення.
LoveYouOrNot• 30 июня 2023
Ответ дляиркин
Тим не менше, у Львові вже усе зайнято...
автор иркин • 30 июня 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
Так, подивилася, що велика різниця. Львів велике місто і лише 1 кінотеатр погодився брати участь, в Києві 4 і ще повно місць....
KaZa• 03 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
а в Днепре, полупустые залы, тоже 1 кинотеатр участвует хотя все разобрано люди скорее всего бронируют на всякий случай, а потом болт забивают даже отменить бронь лень. Но плюс, что можно приходить без брони и и место будет))
LoveYouOrNot• 03 июля 2023
Ответ дляKaZa
Напевно набронювали на все що можна наперед(( А тепер іншим не вистачає.
KaZa• 03 июля 2023
Ответ дляLoveYouOrNot
там же можно снять бронь одним нажатием, но нет же...(