Чу Ча• 30 июня 2023
Єднання для України - скільки часу ви чекали на пароль для в´їзду?
Після подачі документів по програмі - скільки часу ви чекали на дозвіл?
Чу Ча
• 30 июня 2023
Ответ дляІстеріомама
Перший раз три тиждні, і відмова. Чекаємо другий раз
а чому відмова? вказують причину?
Істеріомама• 30 июня 2023
Чіткої відповіді не було, написано тільки що можно подати повторно. Можливо документи не вірно заповнили. Подавали наступний раз через агенство. Вже майже три тиждні пройшло знову.
Чу Ча
• 30 июня 2023
Ответ дляІстеріомама
У мене вже місяць минув ... подавали 29 травня, починаю переживати
Істеріомама• 30 июня 2023
Ответ дляЧу Ча
Нам в агенстві сказали, що мінімум місяць чекати :(.
Чу Ча
• 30 июня 2023
Ответ дляІстеріомама
краще б я не читала відгуки)
дехто пише, що по 3,5 місяців чекають ....
Поддакиваю иногДА• 30 июня 2023
Ответ дляЧу Ча
краще б я не читала відгуки)
Вам шо є куди поспішати? Якщо ще не виїхали напевно знаходитесь в безпечному місці, чекайте, ви не одні подаєтесь
Чу Ча
• 30 июня 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
На жаль, є куди...
Істеріомама• 30 июня 2023
Ответ дляЧу Ча
На жаль, є куди...
І нам є куди, ця невизначенність виснажує. Дитло будо орендоване тільки до кінця цього місяця, довелось шукати інше тимчасове з можливістю знімати помісячно. Ще багато своїх нюансів.
Чу Ча
• 30 июня 2023
Ответ дляІстеріомама
Бажаю Вам і нам успішного та швидкого рішення як подарунок на 04 липня)
Істеріомама• 30 июня 2023
Ответ дляЧу Ча
Дуже дякую. І Вам!