OOH• 30 июня 2023

Інформація для тих, хто бавиться з подвійним громадянством.

Зараз я знаходжусь в Німеччині.
Вчора з юристами розбирала випадок:
30-річний чоловік всіми не правдами досяг своєї мети - виїхав з України придбавши (оформивши) громадянство Марокко.
Як він це зробив сидячі в Україні і скільки за це заплатив - він не розповсюджується. Але марокканський паспорт дійсний. Не підробка.

Виїзжаючи з України на кордоні він надавав тільки марокканський паспорт. Підозрюю, що прізвище в цьому паспорті не співпадало з українським. Які там штампи були до цього - загадка.
Коротше - з України він виїхав по марокканському паспорту.

Добрався до Німеччини. Дістав свій закордонний український паспорт та почав процедуру оформлення як український біженець. Але після нового року німці нарешті почали роздивлятися документи українців (прискиплива увага - до чоловіків). А в нього немає в українському паспорті відміток про перетин кордону. Польські стражи теж не підтвердили в´їзд в Польщу такого громадянина України.

І, саме цікаве: у німців немає претензій до тих громадян Марокко, в яких на момент початку війни був ВНЖ/ПМЖ України. Їм надають прихисток так як і українцям. У цього ж кадра НЕ було по марокканському паспорту дозволу проживати в Україні.
Його готують до депортації в Марокко. Віза в ЕС йому не світить.
Він хотів по марокканському паспорту повернутися додому. Не може. Бо для цього йому треба оформити візу України.
Але він має ПРАВО повернутися в Україну як громадянин України. Не забуваючи, що в нього є і ОБОВ´ЯЗКИ.
Pink Swan• 30 июня 2023
Ну, поїде в Марокко, звідти скоріш за все перебереться у Францію. Буде працювати, жити спокійно. Не так все в нього і погано. На війні точно вбитий не буде, чого він і бажав врешті решт.

автор OOH • 30 июня 2023
Ответ дляKira2022
Это как? По сути человек законно выехал, что они хотят найти в его документах? Я про выезд из оккупированной
Він їхав НЕ з окупованої частини України. Він виїхав з України як громадянин Марокко. Як громадянин Марокко не підпадає под прихисток по 24 параграфу.
Ежеви4ка• 30 июня 2023
Ответ дляKira2022
Штамп о въезде в ЕС, как-то же он туда попал
автор OOH • 30 июня 2023
Ответ дляanna_2014
а у вас є помітка в закордонному паспорті, коли ви виїжджали з України?
Так, є. І по базам польських служб він проходить.
Ежеви4ка• 30 июня 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Не ставят
Я езжу часто, через разные границы, всегда ставят штамп о въезде
Spicy -02f0• 30 июня 2023
Ответ дляOOH
Хм .
’А в нього немає в українському паспорті відміток про перетин кордону. Польські стражи теж не підтвердили в´їзд в Польщу такого громадянина України.’
Spicy -02f0• 30 июня 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Во внутренний паспорт гражданина Украины вам ставили отметку про вьезд?

автор OOH • 30 июня 2023
Ответ дляanna_2014
так він громадянин Марокко для нашої країни. А коли він був на кордоні у Нимеччині, він вже заїжджав як Укранець. Чи я не так зрозуміла? Чи він заїхав у Німеччину теж по мароканському паспорту а потім прийшов у соц службу як українець оформлюватись?
Між Польщею та Німеччиною немає кордонів. Відмітка у нього про перетин кордону між Україною і Польщею. По марокканському паспорту.
Ежеви4ка• 30 июня 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Нет, в загран
anna_2014• 30 июня 2023
Ответ дляOOH
ну так він просто телепень. Йому треба було після перетину українського кордону заховати мароканський паспорт і далі їхати тільки по українському.
Spicy -02f0• 30 июня 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Нет, в загран
Пост, на который вы отвечали был про внутренний.
автор OOH • 30 июня 2023
Ответ дляSpicy -02f0
И? Чтобы они поняли если бы он показал внутренний паспорт?
Із і пишу, що після нового року німці почали уважно відноситися до чоловіків не інвалідів та без дітей.
bespe4na_mavpa• 30 июня 2023
А громадян Білорусі з посвідкою на постійне проживання в Україні оформлює Німеччина?
anna_2014• 30 июня 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
їдьте в Білорусь і оформлюйтесь.
julia_kid• 30 июня 2023
В Германии укр. мужчины которые выехали - не все имеют штампы в паспортах , кто-то нелегально переходил границу . Такое впервые слышу .
Spicy -02f0• 30 июня 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Да, и РФ тоже
Kira2022• 30 июня 2023
Ответ дляOOH
Я это поняла. Мне интересно ваш коммент, что они к выехавшим с оккупированной относятся внимательно, почему?
Kira2022• 30 июня 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Так наверное же ставят, по сути с оккупации же законно выезжают
bespe4na_mavpa• 30 июня 2023
Ответ дляanna_2014
їдьте в Білорусь і оформлюйтесь.
Ви мені не вказуйте куди їхати і я вам нічого не вкажу

Spicy -02f0• 30 июня 2023
Ответ дляOOH
Интересно что они проверяют, если закрытие границ для всех мужчин противоречит нашему законодательству.
автор OOH • 30 июня 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Во внутрішній - не ставлять. Бо це його анулює.
Але він також заноситься в базу перетину кордону.
Я перший раз в´їжджала до Словаччини по українському паспорту. А в моєї дитини була лише ксерокопія свідоцтва про народження.
Spicy -02f0• 30 июня 2023
Ответ дляOOH
Заносится, но его вносят по словам я как скажете так вам и запишут. И по факту при оформлении защиты на это не смотрят.
автор OOH • 30 июня 2023
Ответ дляanna_2014
Так він і поїхав дальше по українському. Де немає поміток про перетин кордону. Як українець - він нелегал у Евросоюзі.
elegante• 30 июня 2023
Ясно мужик бежал , немного не продумал схему .
Моя подруга выехала по украинскому паспорту оформилась как беженка на пособия во Франции , после окончания этих пособий вытащит паспорт гражданки Евросоюза , который ей выдала сама же Украина и перейдет на пособия там как гражданин )))
anna_2014• 30 июня 2023
Ответ дляOOH
спеціально встала і подивилася паспорт, ніяких відміток в мене про виїзд з України в паспорті нема. Тільки відмітки про в`їзд і виїзд в інші кріїни. Якщо у вас є, покажіть.
автор OOH • 30 июня 2023
Ответ дляbespe4na_mavpa
Так, оформлює. ПМЖ та ВНЖ - так же як українських громадян.
Spicy -02f0• 30 июня 2023
Вообще мог ещё красивее сделать поехать по паспорту Марокко в рос и там сказать что он с опубликованных с внутренним паспортом
elegante• 30 июня 2023
Ответ дляPink Swan
Или в Испанию , там марокканцев кварталы ))) еще и помогут с работой и жилье дадут нашару ))
автор OOH • 30 июня 2023
Ответ дляKira2022
Тому, що є люди, які по пів року вешталися по Росії, а потім схаменулися. І згадали, що вони громадяни України і мають право.
Kira2022• 30 июня 2023
Ответ дляOOH
Поняла, спасибо