ЗабежАЛОЧКА• 30 июня 2023

Порадьте. Можу бути не переведена на наступний курс.

Виїхала з України ще в березні 2022. Навчання в університеті онлайн, оплата 2300грн/ місяць, боргу немає. Накрутила себе, що напевно буду залишати навчання вдома і вступати тут на місці. Тепер осинило, що хочу повертатися пізніше і мені треба тримвтися за університет. Сьогодні прийшов лист, що є два борги пл предметам, сьогодні останній день. От як його вирішити:(
автор ЗабежАЛОЧКА • 30 июня 2023
Йдеться мова про переведення на 3й курс

Свята• 30 июня 2023
Брать и решать.
СамавиховуюКота• 30 июня 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Йдеться мова про переведення на 3й курс
Попросить перенести на следующий семестр
автор ЗабежАЛОЧКА • 30 июня 2023
Ответ дляСамавиховуюКота
Борги? У преподів канікули до з 1.07 по 28.08
СамавиховуюКота• 30 июня 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Да, можно договрится про закрытие в следующем семестре. Во многих вузах
Ондатрова шуба• 30 июня 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Звоните куратору, в деканат, учебную часть, декану, пишите заявление с просьбой перенести сдачу на август- до 1. Сентября долг закроете
автор ЗабежАЛОЧКА • 30 июня 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Спасибо за совет!

Така бойова Я• 30 июня 2023
Повернетесь і будете відновлюватися, ситуація не унікальна
Борода• 30 июня 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Спасибо за совет!
нужно написать на е-мейл Вуза официальное письмо.

бла-бла-бла, шановний керівник, прошу вас надати мені можливість здати предмети у вересні в зв´язку з ....
Така бойова Я• 30 июня 2023
Ответ дляБорода

Ви впевнені, що автор у вересні приїде?
Чорт і Шо• 30 июня 2023
Писати заяву про повторний курс, оплатити їх (у вас 2 предмети), восени скласти і вчитися далі.
МояХатаЗкраю• 30 июня 2023
Зателефонуйте вашому методисту і спитайте поради. У вас є його контакти?
На_оба_рот• 30 июня 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Йдеться мова про переведення на 3й курс
Через деканат
Дівчина заглядєніє• 30 июня 2023
Сдать то что не сдали, как еще решать? Отправляйте задания сегодня, должны закрыть. Это уже в вторая пересдача? Все еще от универа зависит, у некоторых на 4 курсе долги с 1 висят, не отчисляют.
автор ЗабежАЛОЧКА • 30 июня 2023
Ответ дляТака бойова Я
Ви впевнені, що автор у вересні приїде?
Нпвчання онлайн
Така бойова Я• 30 июня 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Нпвчання онлайн
Так а що тоді вам заважало здати предмет хоча б на мінімальну оцінку
автор ЗабежАЛОЧКА • 30 июня 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Знову на другому курсі?