Міні-бікіні• 30 июня 2023
Посоветуйте ушные капли
Добрый день. Приболела, был насморк, головная боль. Сегодня в обед заложило ухо, начало болеть. Какие капли можно купить? К врачу смогу только в среду попасть(
Мию вікна у мороз• 30 июня 2023
краплі тільки якщо вас турбує біль. в інших випадках зазвичай вухо лікується сугубо через ніс. ваша основна задача шоб ніс дихав і зменшувати набряк.
Міні-бікіні
• 30 июня 2023
Ответ дляМию вікна у мороз
Нос дышит. Болит именно ухо и оно заложено.
Сливочная пенка• 30 июня 2023
Аурідексан купіть. Вони в районі 50-60 гривень, мене в таких випадках спасають і ефективніші аніж дорожчий отіпакс.
Мию вікна у мороз• 30 июня 2023
Ответ дляМіні-бікіні
все одно, капайте ніс судинозвужувальними. бо там іде євстахієва труба, яка з´єднує ніс і вухо. цими каплями ви будете знімати набряк і у вусі. ну а від болю , то вам порадили крапельки. але я беру Ототон, він дешевший Отіпакса.
Міні-бікіні
• 30 июня 2023
Ответ дляСливочная пенка
Спасибо