Майданщица• 30 июня 2023

Бухгалтера, подскажите, где находится в МЕДКЕ форма (или запит или звіт)

Протокол руху документів/звіта та пов’язаних з ними повідомлень/квитанцій.
Если в Електронном кабинете, то где искать?
Кров з молоком• 30 июня 2023
Запитайте на форумі бухгалтер 911
Безпринципова• 30 июня 2023
Допоміжні сервіси
Реалізовано функцію збереження інформації про документообіг у файлах формату PDF.
Сформувати протокол руху документів (звітів та первинних документів) можливо за
допомогою функції головного меню Сервіс - Протокол документа. Функція доступна у
розділах Реєстр первинних документів, Реєстр звітів, Реєстр товарно-транспортних
накладних, Реєстр акцизних документів.
На виконання команди буде сформовано протокол, та запропоновано зберегти його на диск
комп’ютера у pdf-форматі.
Залежно від здійснюваного документообігу протокол руху документа міститиме інформацію:
- загальні дані документа (найменування підприємства, ЄДРПОУ, тип документа, назва
документу, звітний період тощо);
- дані про документообіг з контрагентом, що містять у хронологічному порядку дії
(відправка або отримання) самого документа, та дії (відправка або отримання) усіх
пов´язаних з документом повідомлень/квитанцій, що надійшли від контрагента або
відіслані контрагенту;
- дані про документообіг з контролюючими органами, що містять у хронологічному
порядку дії (відправка або отримання) самого документа, та дії (відправка або
отримання) усіх пов´язаних з документом повідомлень/квитанцій, що надійшли від
контролюючих органів або відіслані контролюючим органам
автор Майданщица • 30 июня 2023
Ответ дляБезпринципова
Допоміжні сервіси
накладних, Реєстр акцизних документів.
комп’ютера у pdf-форматі.
документу, звітний період тощо);
відіслані контрагенту;
ДЯКУЮ!!!
woman Warrior• 30 июня 2023
в медке нужно выбрать нужный документ (любой первичка или отчет) и нажать сервис ’протокол документа’