Ні за холодну воду• 30 июня 2023
Що там по фото з морськими краєвидами? В мене так
Можем вгадувати місце
Ні за холодну воду
• 30 июня 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Там холодно, вітряно, купатися практично неможливо, ще й постійно когось зносить течією або помічають акул коло берега. Ще та краса. Сонячних днів з прийнятною температурою повітря - 3 рази на рік, чотири - максимум.
Не знаю де ви були, два місяці вже як сонячні дні. Так, океан холодний. Але дуже тепло, теплий вітер
МояХатаЗкраю• 30 июня 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Якщо з Сибіру приїхати чи як місцеві жартують з Канади, то так тепло, затишно і можна купатися.
МояХатаЗкраю• 30 июня 2023
Ответ дляЗадолбулька
Так, Сан Діего
Цікаво. Більше схоже на західне узбережжя навіть.
Мені атлантичне узбережжя більше подобається, але на каліфорнійських пляжах поки не була Дякую, що поділилися фото
Задолбулька• 30 июня 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Так, Атлантичне більш для купання) ще були в Сан Франциско. Місто просто супер , більшість фото з сімʼєю , тож не можу викласти ) але це подорож мрії
Сердючка• 30 июня 2023
Ответ дляНі за холодну воду
А за що наліпили дизлайкі дівчині яка іншу з ДН привітала?
Не поняла вас
Ні за холодну воду
• 30 июня 2023
Ответ дляСердючка
Не поняла вас
Ну людина привітала іншу з днем народження і на це привітання поставили купу дизлайків
Меломанка Маланка• 30 июня 2023
У меня сейчас прям бум в инсте на такие фотки. Поехали и те кто за границей живёт и кто в Украине. Мы уже полтора года у моря живём,не выставила не одной фотки,почему-то нет желания и настроения. Шлю только маме много фото,так её развлекаю. Я не о осуждаю никого,но,немного недоумеваю.
Сердючка• 30 июня 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Торможу я)) тут или тема была?
Сердючка• 30 июня 2023
Ответ дляБавовнятко
Перестаньте. В житті і так мало чого красивого, хоч подивимося.
Тема має відповідну назву, хто не може втриматися від заздрості - можна не заходити.
Як тільки теми про відпочинок, починається волинка. Зайдіть в теми про анал і коханок і напишіть те саме.
Так выше даже не про отдых сейчас. Старые фото. И там какашку бросили.
Умничка-помощничка• 30 июня 2023
Подивилась фото. Гарно так...
Але на душі дуже сумно і серце на частини рве. У чоловіка брат загинув тиждень тому на війні, в ході контрнаступу... Ще не поховали, бо днк і мільйон документів...
Абсолютно не засуджую тих, хто відпочиває. Тож кожному своє. У кожного своє життя, свої мізки, відповідальність, сім´я, доля і совість.
интайм_не_предлагать• 30 июня 2023
Ответ дляСердючка
А где это такое у нас?
Могилёв-Подольские, Днестр.
интайм_не_предлагать• 30 июня 2023
Ответ дляMs. Похвала
А це я минулого тижня, підказка на останньму фото
Паспарту и Пасмюрай 😁👍
Сердючка• 30 июня 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Патриотичные фото) .Родненькие места) . Х....н Вам, орки , украинцев не выкурить !Море нам загадили? Аборигены знают злачные места )
Никол на стыке с Одесской?))
Сердючка• 30 июня 2023
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Могилёв-Подольские, Днестр.
Очень красиво. Неожиданно
Сердючка• 30 июня 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Подивилась фото. Гарно так...
Соболезную очень и очень. Могу отдыхать. Но морально не могу себе позволить.
Сердючка• 30 июня 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Тссссссс)
Вы меня до слез фотками. Это такие родные места. Слишком родные.