Ні за холодну воду• 30 июня 2023

Що там по фото з морськими краєвидами? В мене так

Можем вгадувати місце
Знову Я• 30 июня 2023
Ответ дляЩебетушка
А к чему ваше, що там??? Не в курсе ’що не вcі ’на море, не все могут сделать подобные фото что с вами поделиться в теме
Так і до війни не всі могли собі дозволити море...
Сосиска_Втесте• 30 июня 2023
Ответ дляЛамборджини
Ну мой вид сразу угадают
Аланія?
Ламборджини• 30 июня 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Аланія?
Да
Кондуктор трамвая• 30 июня 2023
Ответ дляСердючка
Вы меня до слез фотками. Это такие родные места. Слишком родные.
Это был единственный наш совместный семейный день за много месяцев - я, сын и муж.Такая себе иллюзия , как раньше, кратковременно, это было приятно и горько. Потом сорвался ветер, погнал дождь по воде и нас домой, а на следующий день муж вернулся назад -туда .И снова я его жду, тут еще попалась песня
Ты живешь между взрывом и выстрелом,
Я живу между сном и письмом.
И мы встречу должны с тобой выстрадать,
Чтобы снова расстаться потом.

Но мы не будем плакать, мы обязательно выстоим и все у нас будет
Сердючка• 30 июня 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Ты живешь между взрывом и выстрелом,
Я живу между сном и письмом.
И мы встречу должны с тобой выстрадать,
Чтобы снова расстаться потом.

Мужу спасибо вашему. Но я обрыдаюсь сейчас вообще
Сосиска_Втесте• 30 июня 2023
Ответ дляЛамборджини
Да
Впізнала, бо облазили там в свій час все) Вже не пам´ятаю номер автобусу, але спитайте у місцевих і поїдьте в Дім-чай. Це відпочинкові ресторанчики на руслі річки у горах. Сидиш в альтанці над водою, поруч водоспад зі скелі, чекаєш на запечену форель...ммм.. такі спогади. А головне, там прохолода)
Кондуктор трамвая• 30 июня 2023
Ответ дляСердючка
Нет-нет, даже они там стараются баловать себя вкусным и ценить маленькие радости , а за нами очаг
Сердючка• 30 июня 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Так это нормально! Баловать себя.
автор Ні за холодну воду • 30 июня 2023
Ответ дляСердючка
Торможу я)) тут или тема была?
Тема була
автор Ні за холодну воду • 30 июня 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Подивилась фото. Гарно так...
Але на душі дуже сумно і серце на частини рве. У чоловіка брат загинув тиждень тому на війні, в ході контрнаступу... Ще не поховали, бо днк і мільйон документів...
Абсолютно не засуджую тих, хто відпочиває. Тож кожному своє. У кожного своє життя, свої мізки, відповідальність, сім´я, доля і совість.
В мене теж брат загинув, от недавно був рік, ми не починали цю війну, нікого не вбивали і не можемо собі дозволити загинути разом з ними. Треба жити одне єдине життя.
Ламборджини• 30 июня 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Класс, супер спасибо за совет
Сосиска_Втесте• 30 июня 2023
Ответ дляЛамборджини
Класс, супер спасибо за совет
🤗 нема за що) Люблю Аланію.
Сердючка• 30 июня 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Тема була
Не видела)
Единая страна!• 01 июля 2023
Ответ дляБавовнятко
Перестаньте. В житті і так мало чого красивого, хоч подивимося.
Тема має відповідну назву, хто не може втриматися від заздрості - можна не заходити.

Як тільки теми про відпочинок, починається волинка. Зайдіть в теми про анал і коханок і напишіть те саме.
Теми про анал і коханок, як і теми про вибір відпустки - це практичні теми. Задля отримання поради.
А автор всіх агітує ’дєвочки, нє стєсняємся, викладиваєм фоточки с отпуска на массовое обозрение, пока кто-то умирает в окопах!’.
Так, по етиці немає методичок, де дорослі люди можуть пропрацювати свої недоліки. Етику пояснюють батьки ще в 10 років.
Бавовнятко• 01 июля 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Якщо люди викладають фото з моря, це не означає, що вони забули про тих, хто в окопах. Так само як не означає, що якщо хтось не виставив, пам´ятає про них.

Не там ви шукаєте ворогів, де треба.
Единая страна!• 01 июля 2023
Ответ дляБавовнятко

Не там ви шукаєте ворогів, де треба.
Це зовсім не про ворогів.
Це про нетолеруння сумнівної поведінки.

А переводити стрілочки про думає/не думає - дурний аргумент.