Ананомчикус• 30 июня 2023

Радіація( Сусіди запаслися водою-харчами, а на Порошенка Рошені

спеціальним скотчем заклеюють вікна,двері,щілини(Сказали люди надійні,яким довіряємо,особисто їх знаємо багато років(,вони там працюють і це 500-700км від ЗАЕС.Не нагнітаю,дівчата,але......А ще і Захарова сьогодні цинічно заявила,що Україна планує теракт.Є в новинах.Кляті кацапи,коли вони виздихають ,най на них вітер..
Wendy Rhoades• 30 июня 2023
Ответ дляYana_pl
Пам´ятаю , як за неділю до війни всіх банили , хто казав, що війна почнеться. І мене.
а який сенс про це кожен день створювати теми?
Вже ж всі все сказали, хто хотів - той підготувався в межах своїх спроможностей.

Свас в шоке• 30 июня 2023
Ауууу!!!
катерина12009• 30 июня 2023
Ответ дляkanuka
Сказали дома где-то сутки сидеть, носа не высовывать, а ещё маску одевать.
Так а чим допоможе добу сидіти? Я от реально не розумію що то зміне
Всім привіт). Не була пару днів а тут все по старому😅, а ні тепер якийсь рошеніаький скотч треба купувати. Зефірчиком запастися чи що.
Народ який скотч у продавчинь питати?
lisulya• 30 июня 2023
Ответ дляNikol-9a2f
Я теж з тих хто хіхікав з мемів, де Байден називав дату, а ще з теми про Гарі. І добре пам‘ятаю як жорстко банили дівчат , називаючи провокатаршами , складалося враження, ніби був негласний наказ придушувати паніку
А ще були вкиди про повторний наступ з Білорусі ось-ось з початку літа минулого року. Одна з порадниць вже ходу тих рашистів з вікна бачила. Теж писали те що й Ви
І що?
Trink• 30 июня 2023
Ответ длякатерина12009
Народ який скотч у продавчинь питати?
завтра и скотча не будет в магазинах?
катерина12009• 30 июня 2023
Ответ дляTrink
завтра и скотча не будет в магазинах?
Це ж спец скотч з рошену😊
Звичайний не підійде.. хоча наші люди зметуть)
lisulya• 30 июня 2023
Ответ дляTrink
завтра и скотча не будет в магазинах?
Не дадуть тій гречці і яйцям подешевіти. Тільки ціна впала і ’вот опять’
Lizavel• 30 июня 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Моя ж ты краля... Спецом тему сострочила. Ну ждём как админы снимут анонимов и ты сдрыснешь в туман
А что нет в посте?
WhiteWidow• 30 июня 2023
Ответ длязавитушка
Та нє, то маленькі звірятка на рошені заклеюють спеціальним скотчем вікна і двері)
Білочки?)

Donnafugata• 30 июня 2023
Ответ дляWhiteWidow
Білочки?)
Шалені бджілки)
Ivanka Tramp• 30 июня 2023
Ответ дляYana_pl
Та, я вважаю , якщо це рашистки пишуть, то їм не проблема нові акки відкривати. Але вже боюся і писати, що в нас теж саме зараз , де живу. Всі готуються і обговорюють. Бо як написала, перед війною, що :’ дівчата зберіть хоч документи, та трохи запасіться’, то забанили)))))
А я молчу. Не буду тут ничего писать. Меня столько раз банили незаслуженно, особенно перед войной, что всякую охоту отбили.
Snow bunny• 30 июня 2023
Ответ дляМиззери
Ничему жизнь не учит увы
А чему должна жизнь учить? Истерить на советчице? Ну давайте каждая по 5 тем создаст про ЗАЭС, что это изменит? Возможен теракт. Всё это знают.
Filomena• 30 июня 2023
Ответ дляSoufit
До речі, вона не вказала в який бік 500-700 км))) треба поґуґлити де в них там рошени є)
В Липецьку. Відстань приблизно підходить.
А так то у Вінниці
Nathalie27• 30 июня 2023
Ответ дляEkaterina17
До правди - що банили , хто писав про війну
І ж жалілаоася на ті вкиди тіпа
Не вдавайте рожеву поні
Що тіпа ви не в курсі
Добре ?
Я не заперечую, що банили. А навіщо Порадниць звинувачувати, що вчасно не виїхали?!
Безникая• 30 июня 2023
а завод рошен разве не в Киеве? еще где-то есть?
Nathalie27• 30 июня 2023
Ответ дляРойЛеля
Справа в тому, що якщо не володієш інформацією, то краще промовчать і не писати.
А не оце памятаю ’війни не буде, лягайте спать!’
Я теж не вірила, але не дозволяла собі отак категорично писати. І з інших приводів не дозволяю, як от і про цю радіацію тут ржуть
От якраз ті, хто дійсно володів інформацією - мовчали, заспокоювали і готували нас до шашликів.

Ви надто серйозно відноситесь до форуму для домогосподарок.
Безникая• 30 июня 2023
не знаю, автор, я вам верю... я сама тут создавала за пару дней до войны тему, что на частное предприятие пришло письмо дать 20 автобусов... тогда и все стало понятно, но на тот момент мы то все думали это будет все только на востоке...
miks• 30 июня 2023
Ответ дляIvanka Tramp
Почалосі...
miks• 30 июня 2023
Адміни додайте в реакції ’ригаючий смайл’.
Очєнь не хватаєт!

ДАР и Я• 30 июня 2023
Ще і Ваньок у безстрокову відпустку пішов... Капець
Krasotka-d9fd• 30 июня 2023
Что за скотч на Рошене от радиации?
Это типа для сотрудников успокоение?
Krasotka-d9fd• 30 июня 2023
Ответ дляБезникая
В Виннице
Еленнн• 30 июня 2023
чим гірші справи в к країні,то потрібно кругом згадувати Порошенка, бажано в чорному світлі. Дивись,люди і переключать увагу. Закон теперішнього часу.
глазурька1• 01 июля 2023
Ответ дляKrasotka-d9fd
Что за скотч на Рошене от радиации?
Это типа для сотрудников успокоение?
На тому скотчі йодна сіточка
VivaForever• 01 июля 2023
Ответ дляEkaterina17
Да
Було таке
Рота закривали , Хто писав про війну
Я дурна повірила що то брехня
Єлє живі залишилися тікали під пострілами
А якби не банили - то виїхали б так само за тиждень
не перекладывайте вину за собственные решения на других, это инфантилизм, а инфантильная особа не решилась бы выехать за границу полностью за свой счет, тк беженские открыли после 24.02
Ekaterina17• 01 июля 2023
Ответ дляVivaForever
Ніякої вини немає в мене, а вам правда в очі коле - банили тут за правду
По закордонах я ізджу останні 22 роки, тому тут мимо ваш вис@р
Ekaterina17• 01 июля 2023
Ответ дляNathalie27
Хто звинувачує ?
Факти пишу що банили за правду
Ekaterina17• 01 июля 2023
Ответ дляNikol-9a2f
Так
Було таке
Але ж он тут як далі придушують зараз
Ніяк не заспокояться
VivaForever• 01 июля 2023
Ответ дляEkaterina17
нікого я не банила, так що ви теж мимо)) прочитайте ваш пост, на який я відповідала, там всі винні крім вас, що вам прийшлося тікати під обстрілами. навіть аноніми із порадниці. це інфантилізм
Ekaterina17• 01 июля 2023
Ответ дляVivaForever
Так, виїздили під обстрілами і ще сто тисяч населення
Вам легше від того ?
Як це називається - коли під обстрілами виізджають ?