Ананомчикус• 30 июня 2023
Радіація( Сусіди запаслися водою-харчами, а на Порошенка Рошені
спеціальним скотчем заклеюють вікна,двері,щілини(Сказали люди надійні,яким довіряємо,особисто їх знаємо багато років(,вони там працюють і це 500-700км від ЗАЕС.Не нагнітаю,дівчата,але......А ще і Захарова сьогодні цинічно заявила,що Україна планує теракт.Є в новинах.Кляті кацапи,коли вони виздихають ,най на них вітер..
Nathalie27• 30 июня 2023
Ответ дляEkaterina17
Тобто всі наші 100 тисяч населення в місті не виїхали 24, бо не хотіли брати відповідальності ?
Ну навіщо ця єрєсь ?
А єресь, про «Не виїхала, бо на Порадниці банили всіх, хто писав про війну» - це до чого?
Татьяна-bfd8• 30 июня 2023
Ответ дляYana_pl
Настойка то ж ліки, може наливка?))) Бо і я вчора смородинової наробила.
Наливка/настойка у меня оно одно и тоже) у вас своя смородина или покупали?
Татьяна-bfd8• 30 июня 2023
Ответ дляYana_pl
Своя.
Я в тик токе наливку на киви видела. Тоже буду пробовать
Татьяна-bfd8• 30 июня 2023
Ответ дляЛЮБА
Я из киви только варенье делала, очень да же вкусно было.
Наливку будет не хуже) нашивку вообще тяжело испортить.
Татьяна-bfd8• 30 июня 2023
Ответ дляYana_pl
Я вишню завтра роблю) Ківі, то екзотика. Я по-простому.
я собираюсь из всех сезонных сделать. Но банок нет. Пойду в эпицентр затариваться
промокашка• 30 июня 2023
Ответ дляIanxMickey
А Гарри звонил? Если нет, то не верю. Боты, пропишите у себя в методичке такого уважаемого человека.
От гарі послухали б , ну правда.
Vitamina1407• 30 июня 2023
Ответ дляКлементина
Да. Ви що не чули? - по всім своїм каналам про це волають.
До цього волали, що ГЕС це теж ми
То я не так прочитала тему, не так зрозуміла.
Птеродактиль• 30 июня 2023
Ответ дляЛЮБА
Надеюсь ветер будет сильный и всю эту прелесть прям на мАцкву унесет !!!
Чтобы на Москву унесло, надо чтобы все это через Днепр, Полтаву и Харьков сначало прошло
Татьяна-bfd8• 30 июня 2023
Ответ дляYana_pl
Ви бачили скільки горілка коштує?))) Я вчора в Метро купила 2 літри козацької ради і це було 500 грн. Я оце вишню зроблю ще і хвате.
Видела. А шо делать?) зато заготовки на зиму будут. Если опять без света сидеть, то хоть как то отвлечемся
Ответ дляПтеродактиль
Но если все соберется в тучу и выльется только на моЦкву ! Вы думаете зря при Чернобыле разбивали дождевые тучи над белорусью?что бы не дай бог … нельзя все так напрямую воспринимать !
Татьяна-bfd8• 30 июня 2023
Ответ дляYana_pl
І то правда)
Гречкой нет смысла запасаться, а наливками можно)
Птеродактиль• 30 июня 2023
Ответ дляЛЮБА
Не знаю, я не специалист, но не думаю, что можно так. Ветром же понесет, а не только дождем
tanuchka82• 30 июня 2023
Ответ дляYana_pl
Своя.
Ответ дляNathalie27
Справа не в бані, а в тому, що Ви не хотіли взяти на себе відповідальність і переклали її на анонімів з форуму
Справа в тому, що якщо не володієш інформацією, то краще промовчать і не писати.
А не оце памятаю ’війни не буде, лягайте спать!’
Я теж не вірила, але не дозволяла собі отак категорично писати. І з інших приводів не дозволяю, як от і про цю радіацію тут ржуть
Ekaterina17• 30 июня 2023
Ответ дляNathalie27
До правди - що банили , хто писав про війну
І ж жалілаоася на ті вкиди тіпа
Не вдавайте рожеву поні
Що тіпа ви не в курсі
Добре ?
І ж жалілаоася на ті вкиди тіпа
Не вдавайте рожеву поні
Що тіпа ви не в курсі
Добре ?