Ананомчикус• 30 июня 2023
Радіація( Сусіди запаслися водою-харчами, а на Порошенка Рошені
спеціальним скотчем заклеюють вікна,двері,щілини(Сказали люди надійні,яким довіряємо,особисто їх знаємо багато років(,вони там працюють і це 500-700км від ЗАЕС.Не нагнітаю,дівчата,але......А ще і Захарова сьогодні цинічно заявила,що Україна планує теракт.Є в новинах.Кляті кацапи,коли вони виздихають ,най на них вітер..
Ответ дляtanuchka82
1 кг смородіни ( порічка), без гілочок, промити. Добавити 500 гр цукру , трошки потовкти, щоб сок пустила порічка, залити 2 літри водки і гілочка м´яти. В темне місто і настоювати 1 місяць.
Ответ дляkanuka
Капец( то от взрывов клеили, теперь от радиации ( тоже сегодня целый день в сми призывают заклеивать щели все, у меня нечем,завтра придётся идти искать скотч, час от чвсу не легче.
Такое ощущение что над людьми какие-то эксперименты ставят(
Ніде не бачила в смі.
По марафону теж закликають вже?
Наталья557• 30 июня 2023
Ответ дляNathalie27
Автор зникне і тема заглохне без нагнітатєлєй
Так а какие нагнетания? Автор написала что-то новое?
Ekaterina17• 30 июня 2023
Ответ дляSlavnaja
Не виїхали, бо чекали обіцяних гарантом шашликів.
Якщо чесно - так
Я його послухала і повірила
Ніхто нікуди не планував
Чемодани розібрали ввечері 23
Я його послухала і повірила
Ніхто нікуди не планував
Чемодани розібрали ввечері 23
Ekaterina17• 30 июня 2023
Ответ дляkanuka
А чим заклеїти дві щелі , які головні в людини - в носі ?
От чим ?
Птеродактиль• 30 июня 2023
Ответ дляYana_pl
Хто там мені пальців вниз натикав, що в нас з півдня мало вітрів? Подивіться метео сайти, чи що перед тим , як тикати. В нас дійсно в Україні дуже рідко чисто південні вітри.
Не обращайте внимание, мне тоже тыкают непонятно к чему те смайлы. Зная местную публику, мне все равно)
Ekaterina17• 30 июня 2023
Ответ дляkanuka
Сказали дома где-то сутки сидеть, носа не высовывать, а ещё маску одевать.
1-2 і 9 травня всі ходили на парад в 1986 році
Я одна з них
Досі жива і здорова
Батьки мої також , жили тоді неподалік АЕС
Вибух був 26 квітня 1986 р
Я одна з них
Досі жива і здорова
Вибух був 26 квітня 1986 р
Natalishka-8242• 30 июня 2023
Я в радіаційний теракт мало вірю, але смішно читати коментарі про матрьошок і тролів. Ви забули, як насміхались з «Гарі» перед війною? Про Каховку теж тема була, насміхались.