Ананомчикус• 30 июня 2023

Радіація( Сусіди запаслися водою-харчами, а на Порошенка Рошені

спеціальним скотчем заклеюють вікна,двері,щілини(Сказали люди надійні,яким довіряємо,особисто їх знаємо багато років(,вони там працюють і це 500-700км від ЗАЕС.Не нагнітаю,дівчата,але......А ще і Захарова сьогодні цинічно заявила,що Україна планує теракт.Є в новинах.Кляті кацапи,коли вони виздихають ,най на них вітер..
Миззери• 30 июня 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Моя ж ты краля... Спецом тему сострочила. Ну ждём как админы снимут анонимов и ты сдрыснешь в туман
Помню тоже перед войной открывала тему что есть информация что точно будет война и тоже смеялись и жаловались на нее

Олечка79• 30 июня 2023
Ничего не клею
Противогаз не купила
Йод не пью
Просто живу . Будет как будет
А вот вечные жалобщицы на любую тему, на любой коммент , которые не укладываются в одну единую политику партии - достали !
Yana_pl• 30 июня 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Я в радіаційний теракт мало вірю, але смішно читати коментарі про матрьошок і тролів. Ви забули, як насміхались з «Гарі» перед війною? Про Каховку теж тема була, насміхались.
Так ви подивіться під якими постами вони тикають. Те що до теракту не відноситься.
Жули-ули• 30 июня 2023
Так, а що ми можем зробити, запастись водою (то і так треба)
Ну ще що?
Ну от я у Дніпрі, тут тихо ані слова, але у області вчення йдуть… плани евакуації.
Миззери• 30 июня 2023
Ответ дляУнция яда
Будем знать ботов и сразу банить их темы и комменты. Считаю, что так и должно быть.
За что банить ? С чего вы решили что она врет ? Потом будете говорить почему не предупредили
Миззери• 30 июня 2023
Ответ дляYana_pl
Пам´ятаю , як за неділю до війни всіх банили , хто казав, що війна почнеться. І мене.
Ага, и меня а я без анонима была
Александр_5• 30 июня 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Купила бутылку вина и два батончика. Надеюсь хватит )
Одної пляшки мало , вишо. Гулять так гулять
kvitanka• 30 июня 2023
Ответ дляVitamina1407
Україна планує теракт по раша тв таке передали?
І яким же придуркуватим повинно бути населення, щоб вірити в таку маячню? Таке лише кацапи можуть...
Filomena• 30 июня 2023
Автор, фабрика нова. Звідки там щілини?
Сусіди теж звідти?
Сьогодні якраз там була. Черг за скотчем не бачила.

Yana_pl• 30 июня 2023
Ответ дляМиззери
Ага, и меня а я без анонима была
Згадайте, багато людей гарних пострадали за правду. Люди не приймають правду ніяку.
Миззери• 30 июня 2023
Ответ дляYana_pl
Ничему жизнь не учит увы
Filomena• 30 июня 2023
Ответ дляМиззери
Фабрика рошен має певну специфіку роботи. В разі небезпеки простіше зупинити ніж скотчем мотатися.
HupBaHa• 30 июня 2023
Ответ дляkanuka
Сказали дома где-то сутки сидеть, носа не высовывать, а ещё маску одевать.
не думаю, что помогло бы
Yana_pl• 30 июня 2023
Ответ дляМиззери
Ничему жизнь не учит увы
Я сестрі телефоную, кажу води хоч набери, вона тільки щось хотіла казати, і замовкла. Бо я в 2022 казала за неділю, купи їжу про запас та всяке різне, сміялась з мене. То вже не сміється.
Filomena• 30 июня 2023
Ми не надто далеко від рошен. Навіть цукровий завод їх поряд.
Ніхто нічого не клеїть. І навіть рекомендацій запастися водою не було.
Мин року йод спиртовий видавали( таблеток не було).
Зараз на підприємстві нічого не видають. Паніки не має. Навіть розмов про це.
У сімейника можна таблетку отримати.
Татьяна-bfd8• 30 июня 2023
Ответ дляАлександр_5
Еще стоит бутылка Артемовского. Но то для хорошего события
Миззери• 30 июня 2023
Ответ дляFilomena
Это делают для людей которые могут там оказаться в момент взрыва а не для продукции
Одни наши знакомые полностью оборудовали подвал под ядерный удар при том что они в доме и не живут а заграницей но с заботой о охранниках которые следят за домом это сделали
Александр_5• 30 июня 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Вещь!
Nasta9019• 30 июня 2023
Ответ дляМиззери
Хто не попередив? Кілька заяв же було щодо ЗАЕС. Далі вибір кожного. Вам то що хвилюватися в Польщі чи теж понагнітати хочете? Сидять за кордоном і вчать життю.

Миззери• 30 июня 2023
Ответ дляNasta9019
Я не нагнетаю ! Я про то что все убавить авторов за предупреждение абсурд
Если вам все равно и вы подготовились то прекрасно а кто-то может сделает запас воды хотя бы
lisulya• 30 июня 2023
Всьо, вговорили. Открила червоне сухе, роблю профілактику. Смородину ще вспію закатать, автор?
Liebelebenn• 30 июня 2023
Ответ дляКокоСина
Ну Порошенко загортає маленькі шоколадки у фольгу
Удалено администрацией...
viika65• 30 июня 2023
Ответ дляYana_pl
чем выручила ее купленная еда про запас? в магазинах все было и есть.
Soufit• 30 июня 2023
Ответ дляПоследний вагон
Адміни, відкрийте її, а не просто зніміть анонімів! 🤬
Я теж за те, щоб анонімів знімали, з автора теж. Або ж банили
Soufit• 30 июня 2023
Ответ дляЛЮБА
Опять надежные люди !!! Скотч от радиации… что еще нового на болотах происходит?
До речі, вона не вказала в який бік 500-700 км))) треба поґуґлити де в них там рошени є)
Soufit• 30 июня 2023
Ответ дляYana_pl
А що це вам дасть? Ви тут когось знаєте без анонімів? Нє, ну оце ’ зніміть, відкрийте аноніма’ дитячий садок. Що воно вам дасть?
Якщо реєстрація вчорашня, то можна розходитись.
Nikol-9a2f• 30 июня 2023
Ответ дляEkaterina17
Да
Було таке
Рота закривали , Хто писав про війну
Я дурна повірила що то брехня
Єлє живі залишилися тікали під пострілами
А якби не банили - то виїхали б так само за тиждень
Я теж з тих хто хіхікав з мемів, де Байден називав дату, а ще з теми про Гарі. І добре пам‘ятаю як жорстко банили дівчат , називаючи провокатаршами , складалося враження, ніби був негласний наказ придушувати паніку
Filomena• 30 июня 2023
Ответ дляМиззери
Так я не про продукцію і пишу.
LotusA• 30 июня 2023
Когда 1.5 года назад многие здесь писали что будет война их тоже блокировали и делали темы без анонимов?
kristi_ana• 30 июня 2023
Ответ дляМиззери
Как можно к этому подготовиться? Запас воды зачем? Уже объяснили популярно что такого как с Чаес не будет, другой тип реактора. А тогда никто не готовился, все кто не в зоне отчуждения живы, здоровы.