Ананомчикус• 30 июня 2023
Радіація( Сусіди запаслися водою-харчами, а на Порошенка Рошені
спеціальним скотчем заклеюють вікна,двері,щілини(Сказали люди надійні,яким довіряємо,особисто їх знаємо багато років(,вони там працюють і це 500-700км від ЗАЕС.Не нагнітаю,дівчата,але......А ще і Захарова сьогодні цинічно заявила,що Україна планує теракт.Є в новинах.Кляті кацапи,коли вони виздихають ,най на них вітер..
Ответ дляNatalishka-8242
Я в радіаційний теракт мало вірю, але смішно читати коментарі про матрьошок і тролів. Ви забули, як насміхались з «Гарі» перед війною? Про Каховку теж тема була, насміхались.
Так ви подивіться під якими постами вони тикають. Те що до теракту не відноситься.
Александр_5• 30 июня 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Купила бутылку вина и два батончика. Надеюсь хватит )
Одної пляшки мало , вишо. Гулять так гулять
Ми не надто далеко від рошен. Навіть цукровий завод їх поряд.
Ніхто нічого не клеїть. І навіть рекомендацій запастися водою не було.
Мин року йод спиртовий видавали( таблеток не було).
Зараз на підприємстві нічого не видають. Паніки не має. Навіть розмов про це.
У сімейника можна таблетку отримати.
Татьяна-bfd8• 30 июня 2023
Ответ дляАлександр_5
Еще стоит бутылка Артемовского. Но то для хорошего события
Ответ дляFilomena
Фабрика рошен має певну специфіку роботи. В разі небезпеки простіше зупинити ніж скотчем мотатися.
Это делают для людей которые могут там оказаться в момент взрыва а не для продукции
Одни наши знакомые полностью оборудовали подвал под ядерный удар при том что они в доме и не живут а заграницей но с заботой о охранниках которые следят за домом это сделали
Александр_5• 30 июня 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Вещь!
Ответ дляМиззери
За что банить ? С чего вы решили что она врет ? Потом будете говорить почему не предупредили
Хто не попередив? Кілька заяв же було щодо ЗАЕС. Далі вибір кожного. Вам то що хвилюватися в Польщі чи теж понагнітати хочете? Сидять за кордоном і вчать життю.
Ответ дляNasta9019
Я не нагнетаю ! Я про то что все убавить авторов за предупреждение абсурд
Если вам все равно и вы подготовились то прекрасно а кто-то может сделает запас воды хотя бы
Liebelebenn• 30 июня 2023
Ответ дляКокоСина
Ну Порошенко загортає маленькі шоколадки у фольгу
Удалено администрацией...
Ответ дляYana_pl
Я сестрі телефоную, кажу води хоч набери, вона тільки щось хотіла казати, і замовкла. Бо я в 2022 казала за неділю, купи їжу про запас та всяке різне, сміялась з мене. То вже не сміється.
чем выручила ее купленная еда про запас? в магазинах все было и есть.
Nikol-9a2f• 30 июня 2023
Ответ дляEkaterina17
Да
Було таке
Рота закривали , Хто писав про війну
Я дурна повірила що то брехня
Єлє живі залишилися тікали під пострілами
А якби не банили - то виїхали б так само за тиждень
Було таке
Рота закривали , Хто писав про війну
Я дурна повірила що то брехня
Я теж з тих хто хіхікав з мемів, де Байден називав дату, а ще з теми про Гарі. І добре пам‘ятаю як жорстко банили дівчат , називаючи провокатаршами , складалося враження, ніби був негласний наказ придушувати паніку
Ответ дляМиззери
Так я не про продукцію і пишу.
kristi_ana• 30 июня 2023
Ответ дляМиззери
Как можно к этому подготовиться? Запас воды зачем? Уже объяснили популярно что такого как с Чаес не будет, другой тип реактора. А тогда никто не готовился, все кто не в зоне отчуждения живы, здоровы.