Ананомчикус• 30 июня 2023

Радіація( Сусіди запаслися водою-харчами, а на Порошенка Рошені

спеціальним скотчем заклеюють вікна,двері,щілини(Сказали люди надійні,яким довіряємо,особисто їх знаємо багато років(,вони там працюють і це 500-700км від ЗАЕС.Не нагнітаю,дівчата,але......А ще і Захарова сьогодні цинічно заявила,що Україна планує теракт.Є в новинах.Кляті кацапи,коли вони виздихають ,най на них вітер..
VivaForever• 01 июля 2023
Ответ дляEkaterina17
Так, виїздили під обстрілами і ще сто тисяч населення
Вам легше від того ?
Як це називається - коли під обстрілами виізджають ?
девушка, я о вашем мышлении говорю, но вы смотрю еще и туго соображаете

Ekaterina17• 01 июля 2023
Ответ дляVivaForever
Який гарний зір у вас😃😃😃
Ще стріляйте 😃
mango_777• 01 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Я в радіаційний теракт мало вірю, але смішно читати коментарі про матрьошок і тролів. Ви забули, як насміхались з «Гарі» перед війною? Про Каховку теж тема була, насміхались.
Як гидко читати комент рашиськ, ненавиджу ізИк, мова окупанта і вбивці
Natalishka-8242• 01 июля 2023
Ответ дляmango_777
Ви мабуть не туди відповіли
mango_777• 01 июля 2023
Ответ дляNatalishka-8242
Ви мабуть не туди відповіли
Напевно, пробачте, але хай залишиться , все одно актуально (