Ананомчикус• 30 июня 2023
Радіація( Сусіди запаслися водою-харчами, а на Порошенка Рошені
спеціальним скотчем заклеюють вікна,двері,щілини(Сказали люди надійні,яким довіряємо,особисто їх знаємо багато років(,вони там працюють і це 500-700км від ЗАЕС.Не нагнітаю,дівчата,але......А ще і Захарова сьогодні цинічно заявила,що Україна планує теракт.Є в новинах.Кляті кацапи,коли вони виздихають ,най на них вітер..
VivaForever• 01 июля 2023
Ответ дляEkaterina17
Так, виїздили під обстрілами і ще сто тисяч населення
Вам легше від того ?
Як це називається - коли під обстрілами виізджають ?
Вам легше від того ?
девушка, я о вашем мышлении говорю, но вы смотрю еще и туго соображаете
Ekaterina17• 01 июля 2023
Ответ дляVivaForever
Який гарний зір у вас😃😃😃
Ще стріляйте 😃
Natalishka-8242• 01 июля 2023
Ответ дляmango_777
Як гидко читати комент рашиськ, ненавиджу ізИк, мова окупанта і вбивці
Ви мабуть не туди відповіли