Милая девочка Лиза• 01 июля 2023

Допоможіть будь ласка!

Живу з чоловіком, все ок у нас. Нагадала тарологиня, що він мене кине, бо на мені порча на самотність. Каже що ситуація критична і треба терміново вирішувати це питання. Чи варто їй вірити?
alinka0908• 01 июля 2023
Тарологиня ви серцозно вірите в це? Якими силами нагадала?

alinka0908• 01 июля 2023
Плетуть що попало, живіть і не займайтеся дурницями
Татьяна-bfd8• 01 июля 2023
Ответ дляalinka0908
Она же троль. Тема про Павлика говорят сами за себя
автор Милая девочка Лиза • 01 июля 2023
Ответ дляalinka0908
Ну вона стріми веде, я їй написала. Вона попросила кинути їй моє імʼя, дату народження та фото і оплатити будь-яку сумму(яку не шкода), ну і написати їй запитання. Я спитала чи зробить він мені пропозицію і чи будуть у нас діти. Вона відповіла, що на мені порча і він пропозицію не зробить, а відвернеться від мене різко та неочікувано. Про дітей не відповіла нічого
автор Милая девочка Лиза • 01 июля 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Та не троль. Я дійсно зверталась до цієї Марії …
alinka0908• 01 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
І що робити? Порчу лікує? Недорого? А в вільний час вона ще бровіст- лашмейкер.
alinka0908• 01 июля 2023
Катерина Репяхова в темі

автор Милая девочка Лиза • 01 июля 2023
Ответ дляalinka0908
Сказала що знімає порчу, треба їхати до неї в Ужгород в якийсь монастир Івана, або по відео знімати. Про ціну не відповіла
Coffee is Love• 01 июля 2023
Кине звісно, з такими дурами не живуть.
Зміриться.
alinka0908• 01 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Прямо в монастирі знімає?
автор Милая девочка Лиза • 01 июля 2023
Ответ дляalinka0908
Прямо в монастирі знімає?
Та не знаю. Написала те, що сказала мені
автор Милая девочка Лиза • 01 июля 2023
Я перед цим подивилась відгуки…мало їх, але пишуть, що сильна гадалка
alinka0908• 01 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Йдіть поцілуйте чоловіка і не займайтеся дурницями. І будете жити довго і щасливо.
автор Милая девочка Лиза • 01 июля 2023
Ответ дляalinka0908
Дякую
alinka0908• 01 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
В в Бога вірите?
автор Милая девочка Лиза • 01 июля 2023
Ответ дляalinka0908
В в Бога вірите?
Вірю, але я не релігійна і у жодній релігії не хрещена
Zarevna• 01 июля 2023
Не мала баба клопоту, решила погадать) мальдивы сами себя не привезут, как же гадалкам жить без ваших ’порчь’-то
alinka0908• 01 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Ну то віра в Бога і таро між собою ніяк не поєднуються.
alinka0908• 01 июля 2023
Ответ дляZarevna
Та зараз всі домогосподарки стали тарологинями

Zarevna• 01 июля 2023
Ответ дляalinka0908
С порчами же разврд такой классический. И главное подсаживают на крючок, что жертва уже не может соскочить из-за страха. Даже если сомневается, все равно понесет ’на всякий случай’
автор Милая девочка Лиза • 01 июля 2023
То краще просто помолитись своїми словами і викинути її слова з голови?
Trink• 01 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Вот как муж это узнает, так все и случится
alinka0908• 01 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
І більше не ходити до різних гадалок. Ніколи
Yana_pl• 01 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Поки не пошлете таролога куди подалі у прямому ефірі, порча не зніметься. Це я вам точно кажу. Гадання, то не від Бога.
автор Милая девочка Лиза • 01 июля 2023
Дякую всім гарно
Yamarisha• 01 июля 2023
Ответ дляМилая девочка Лиза
Автор, хочеться побажати вам розуму. Моєму татові десь років в 30 отака гадалка нагадала, що він помре у 60. Ви уявляєте його стан, коли почала наближатися ця дата? Дякувати Богові він живий і здоровий і свої 60 вже давно пережив, але скільки нервів йому це коштувало. Сподіваюсь ви зробите для себе правильні висновки і більше дурнею займатися не будете.