Куда ж без меня• 02 июля 2023

Татаров-Буковель, чем добраться?

Кроме такси.
Ходят ли автобусы туда?
И в самом Буковеле есть какой-то транспорт или только на авто?
Первый раз едем, машины нет)
Коли мовчу- приємна жінка• 02 июля 2023
їздять маршрутки регулярно (інтервал десь година), по буковелю транспорт ходить лиш до першого паркінгу, а далі пішки чи на авто

ХвилювАллочка• 02 июля 2023
Есть там маршрутки и рейсовые автобусы, по Буковелю можно пешком гулять, там все недалеко
WhiteWidow• 02 июля 2023
Та є і потяг, і купа маршруток. Якщо маєте час, то рекомендую сісти в електричку Коломия - Рахів і прокатити весь маршрут. Дуже мальовничо. Електричка старенька, але пейзажі супер)
Карпатський грибар• 02 июля 2023
Ответ дляWhiteWidow
Правильно - Коломия - Рахів - Ділове. Там зупинка Центр Європи. Туди - 13.15, назад - 14.25.
автор Куда ж без меня • 02 июля 2023
Ответ дляWhiteWidow
А где электричка останавливается?
В Татарове?
автор Куда ж без меня • 02 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Первый паркинг это недалеко от центра?
И откуда он идет?
У нас жилье недалеко от подъема на гору Хомяк))
Это возле въезда в Буковель по трассе с Татарова
Коли мовчу- приємна жінка• 02 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Первый паркинг это недалеко от центра?
И откуда он идет?
Ми два місяці жили біля першого паркінгу, то ходили пішки в центр( 10 хв) і до озера(20хв).
Маршрутки їдуть з Яремче через Татарів на Буковель.
В Татарові є залізнична станція. Тому ви можете взяти квиток прямо до Татарова. Поруч є зупинка маршрутки, це вже щоб зовсім економно)
Коли мовчу- приємна жінка• 02 июля 2023
Раджу відвідати Яремче - водоспад Пробій та гору Маковицю)
Коли мовчу- приємна жінка• 02 июля 2023
В Буковелі дуже смачна піцца в Дон Япон))це поруч з першим паркінгом та зупинкою маршруток)

автор Куда ж без меня • 02 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Были там в прошлом году, очень красиво)
автор Куда ж без меня • 02 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Спасибо)
У нас билеты до Ворохты, но говорили, что оттуда только такси
Коли мовчу- приємна жінка• 02 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Спасибо)
так ворохта це кінцева станція, а ви можете вийти в татарові, це зупинка перед ворохтою) Щоб не брати потім таксі до татарова, бо це по суті повернутись на одну станцію назад
автор Куда ж без меня • 02 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Да я так и подумала, что проще в Татарове выйти и доехать маршруткой)
У нас жилье прямо на въезде в Буковель, смотрела фото, там вроде как нет дорожки для пешеходов в центр?
Не хочется по трассе идти 4км.
Хотела узнать останавливаются ли маршрутки возле нас или едут без остановок с Буковеля в Татаров)
Коли мовчу- приємна жінка• 02 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Не хочется по трассе идти 4км.
Маршрутка точно зупиняється на розвилці Поляниця-Яблуниця, а якщо адекватний шофер, то може зупиниться там, де вам потрібно. Якщо файно попросите)

так, доріжки для пішоходів є тільки в самому Буковелі, а так половину с.Поляниці йдеш дорогою і молишся ну ми так ходили майже два місяці, все норм))
Маршрутки з Буковеля в Поляниці зупиняються звісно, є зупинки, біля магазину Рибак, біля школи, ще десь, я вже всі й не пам´ятаю)
WhiteWidow• 02 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
А где электричка останавливается?
В Татарове?
Да. Ми їздили)
автор Куда ж без меня • 02 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка

Спасибо большое за такое подробное описание))