kournosik• 02 июля 2023

Повістки на роботі

Дівчата, може хто знає, чому так.
На роботі є військовий облік, чоловікам приходять повістки.
Але ьільки тим хто проживає в області, або зареєстрований в інших містах.
Ні одній людині яка проживає в Києві, повістка не прийшла.
Вибірка, близько 500 чоловік проживає вКиєві
ksusha1155• 02 июля 2023
Значить в цьому регіоні є потреба, недобір, у всіх всій ’план’

appareils• 02 июля 2023
Мабуть тільки на Києві тримається економіка, а якщо серйозно то хз.
lekon-lekon• 02 июля 2023
Так може бронь на цих людей, може їх немає ким замінити
Чай с мясом• 02 июля 2023
Моєму брату прийшла у поштову скриньку, а його другові на роботі вручили.
Київ, хлопці кияни
автор kournosik • 02 июля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Броні немає, підприємство спробувало забронювати персонал, але їм відмовили
Sofia Tatra• 02 июля 2023
Живу в Киеве эти повестки в почтову скриньку лодили всем
автор kournosik • 02 июля 2023
В мене чоловік знайомої ходив в воєнкомат, сказали поки що не потрібний.
Не розумію,чому не беруть тих хто хоче, адже вон мотивовані

Missis Виктория• 02 июля 2023
Ответ дляkournosik
Вы правы
ЛерусикП• 02 июля 2023
Ответ дляkournosik
Тому що вони гроші не дадуть. Це всі вже давно знають. Тих хто хоче не беруть! тих хто не хоче за дві рученьки запихують. і тут вже два виходи... Одеського зашкварного тцкашника зловили ... а він же не один такий
нинель 1919• 02 июля 2023
тим хто прописан в Київі прийде по місту прописки от і усе
автор kournosik • 02 июля 2023
Ответ длянинель 1919
Не приходить, вже хлопці навіть дивуються.
Десь забирають, стоять ловлять.
А в Києві люди і на пляжах і в кафе
нинель 1919• 02 июля 2023
Ответ дляkournosik
Десь забирають, стоять ловлять.
А в Києві люди і на пляжах і в кафе
та хрен там,ловлять тільки так,один парк Кіото чого вартий та м. Чернігівська,ППС біля озера постійні рейди з квитками