Ло Шарик• 02 июля 2023
Вишни без косточек в собственном соку
Поделитесь пожалуйста рецептом. Как закрыть их правильно? И вкусно
Чарівне зіллячко• 02 июля 2023
Засипати цукром, пустять срк, прокип´ятити і киплячим соком залити, накрити кришкою. Охолодити, так разів три. Після останнього в стерилізовані банки і гарячими закатати. Колись так робила. Стояли ок. Пропорцій не було, бо все на око.
Гравіцапа• 02 июля 2023
У власному соку - це взагалі найпростіше, що може бути, це вишня-п´ятихвилинка. Засипаєте цукром за смаком (я даю не більше 300г), доводите до кипіння, п´ять хвилин і киплячим заливаєте - готово. Перевернули, укутали і все
Барабан для дорослих• 02 июля 2023
Я знайшла була рецепт, де вишні в 0.5банку, туди ложка чи дві цукру, простерилізувати в банках, закатати,. Чудово. Пошукайте в інтернеті, щоб з деталями
Ло Шарик
• 02 июля 2023
Ответ дляГравіцапа
Банки нужно стерелизовать?
всемВсёИмного• 02 июля 2023
Ответ дляЛо Шарик
Банки нужно стерелизовать?
Конечно, лучше стерилизовать, особенно, если сахара немного. Я лишний сок закрываю отдельно в бутылках как концентрат компота, вишни отдельно. 0.5 кг сахара на 1 кг вишен, кипятить 5 минут
Гравіцапа• 02 июля 2023
Ответ дляЛо Шарик
Банки нужно стерелизовать?
Ви маєте на увазі пусті чи вде повні? Пусті, звісно, стерилізую по 2 хв в мікрохвильовці, кришки пару хвилин в окропі проварюю. Після закатування ніякі ягоди ніколи не стерилізую, стоять ідеально і без цього, все життя я, мама і бабуся так робимо
Мама Карло• 02 июля 2023
Вчера первый раз закатывала, начиталась кучу рецептов, пересмотрела кучу видео на ютубе и сделала так. ))) правда не вишню , а черешню закатывала. Черешня у меня сладкая , поэтому сахара на 1кг грамм 250 положила, перемишала, постояли , пустили сок , переложила в банки и поставила стерилизовать, после закипания 30 мин. проварила, закатала и под полотенце . Все готово.