Lily-2020• 03 июля 2023

Похвилюйтесь зі мною. Дрони та ракети знову

Може скоро все й зіб´ють, але сижу в коридорі поки. Розказуйте хто що робив, їв, чув, бачив
Olesya Kim• 03 июля 2023
Ответ дляДАР и Я
Такий був в ніч на 24.02.2022.
дуже запам´ятала це
Твою ж мышь
Thatsme• 03 июля 2023
Ответ дляЧитака
це від оцих нагнітань в новинах мізки вночі проецирують ці підсвідомі страхи у сни
Та це да, нерви уже у всіх на межі, вночі ще й знову дирчала та падлюка над містом, людям хату рознесла
Olesya Kim• 03 июля 2023
Ответ дляЧитака
ооо нічна кава, як спати будете
Сон для слабаков
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Ответ дляOlesya Kim
Сон для слабаков
Тоже хочу, но не пойду на кухню, окна аж дрожат
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Запоріжжя знов
Читака• 03 июля 2023
Ответ дляLily-2020
Запоріжжя знов
Ой, ви з Запоріжжя, тоді вам страшніше, а я ще нию тут
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Ответ дляЧитака
Ні, це я новини читаю. Але в моєму місті не набагато краще. Ви маєте право нити скільки хочеться. Якщо так думати, то і я не маю права, бо в окопах ще гірше. А тут подумаєш, 5-6 обстрілів в день плюс загальні тривоги. Дитячий садок у порівнянні з фронтом
Матусік• 03 июля 2023
Ответ дляLily-2020
Як вам величезний червоний місяць? Я випадково побачила у вікно, мало не всерлася
А мені щось блимало в вікно, теж страшновато стало, але вирішила таки глянути в вікно, бо увесь час повторювалися ті миготіння, а то блискавка і без грому
Ось скрін з відео
Пс. Я з Києва, може ще комусь цікаво що то мерехтить
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Ответ дляМатусік
Ось скрін з відео
Ого-го. Нічого собі блискавка
Матусік• 03 июля 2023
Ответ дляxisterina
В нас вже прилетіло (Донецька область), жахнула кон´ячку, зжерла шоколадку, поплакала. Лежу зараз і думаю, скільки ще витримаю. У мене наступив період ’усе пропало, ми всі помремо’. Чекаю, коли повернеться ’всіх переможемо, все буде добре’
12 липня має стати трохи легше всім
А поки тримайтеся, думайте про щось хороше, читайте позитивні книги, дивіться приємні фільми, відволікайте себе усіма способами аби не зануритися остаточно в паніку і відчай.
Olesya Kim• 03 июля 2023
Ловите кошару
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Ответ дляOlesya Kim
Ловите кошару
Уті бозе
Матусік• 03 июля 2023
Ответ дляLily-2020
Ого-го. Нічого собі блискавка
Ага, то хмара така,пливе і миготить
Страшенно гарно, це про таке
Пс це прямо зараз
Ksenia-e9d7• 03 июля 2023
Ответ дляOlesya Kim
Ловите кошару
Один в один мой кот!) Наверное, его брат)
xisterina• 03 июля 2023
Ответ дляLily-2020
Запоріжжя знов
Тримайтеся! Колись вони усі здохнуть, а ми заживемо спокійно, будемо лягати вчасно в ліжко. А найбільшою проблемою буде якась нісенітниця, типу погані оцінки дитини, чи шкоди від домашніх тварин
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Сестра)
xisterina• 03 июля 2023
Ответ дляМатусік
12 липня має стати трохи легше всім
Дякую, нам тільки і лишається триматися. Що тільки не пережили, переживемо й це
julia_kid• 03 июля 2023
Ответ дляLily-2020
Мені тиждень кошмари сняться і так млосно потім, тиняєшься як привид. Ні до чого руки не стоять
Сьогодні ноччю що снилось ?
Takamaka• 03 июля 2023
Ответ дляOlesya Kim
Ловите кошару
Кошара больше похож на котенка 🔆
Молодой котик?
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Ответ дляjulia_kid
Сьогодні ноччю що снилось ?
Під ранок було дуже холодно і мені снилось що ми з чоловіком спимо просто на асфальті в пилюці, а сусіди ходять навкруги, роздивляються нас і чомусь знаходять поруч уламки ракети і кидають до нас. Прокинулась аж тіпало від холоду та страху
Olesya Kim• 03 июля 2023
Ответ дляTakamaka
Кошара больше похож на котенка 🔆
Молодой котик?
Нет, старая кошка
Takamaka• 03 июля 2023
Ответ дляOlesya Kim
Нет, старая кошка
Ого, значит, просто ракурс такой. Если честно, никогда не встречала рыжих полосатых котодевочек 😀
Ksenia-e9d7• 03 июля 2023
Ответ дляLily-2020
Ох, мне тоже постоянно снятся похожие сны. Просто у нас психика сильно пошатнулась и наше подсознание так работает уже((
Takamaka• 03 июля 2023
Ответ дляLily-2020
Фізичні відчуття перенеслись до підсвідомості…таке часто проявляється у сновидіннях, плюс, нашарування переживань та тривог з реалій…
Gleva• 03 июля 2023
Ответ дляOlesya Kim
Ловите кошару
Мілаха, набагато приємніше дивитися на вашого кота, ніж на лисого улюбленця всієї совєтчиці, якого тут часто показують і саме в темі хвилювання
Ksenia-e9d7• 03 июля 2023
Ответ дляGleva
Кто это?) Я в хвылювалки редко захожу. Что за лысый?)
Gleva• 03 июля 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Кіт лисий, порода така, зараз спробую знайти
автор Lily-2020 • 03 июля 2023
Ответ дляGleva
Підтримую
Gleva• 03 июля 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
81 пост, ця порода тут часто в хвилювальці лайки збирає
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3362280-2
Olesya Kim• 03 июля 2023
Ответ дляGleva
Спасибо
Чем больше котов тем лучше