Як повідомили в уряді Молдови, нападника нейтралізували. Він відібрав пістолет у прикордонника та влаштував стрілянину, коли отримав відмову у в’їзді. За інформацією видання, стрільцем виявився громадянин рф, який прибув до Кишинева рейсом з Туреччини. Спочатку він вистрілив у прикордонника, а потім у охоронця, який нібито намагався знешкодити нападника. Повідомляється, що прикордонник загинув.Цензор.НЕТ ✍️ on Twitter: " "Вагнерівець" смертельно ...
twitter.com
› status
Перевести эту страницу
3 дня назад — "Вагнерівець" смертельно поранив двох людей в аеропорту Кишинева. Президентка Молдови уточнила, що загинули прикордонник та співробітник ...
Стрілянина в аеропорту Кишинева: є жертви, вогонь ...
dsnews.ua
› world
Перевести эту страницу
3 дня назад — Стрілянина в аеропорту Кишинева: є жертви, вогонь відкрив, ймовірно, "вагнерівець". Міністерство внутрішніх справ Молдови підтвердило ...
Стрілянина в кишинівському аеропорту: прем´єр Молдови ...
ukr.net
› world
Перевести эту страницу
3 дня назад — Вагнерівець чи ні: прем´єр Молдови назвав країну, громадянин якої стріляв у аеропорту (24 канал). 19:39. Двоє загиблих в аеропорту Кишинева: ...
У аеропорту Кишинева відбулася стрілянина з жертвами ...
nikpravda.com.ua
› ...
Перевести эту страницу
3 дня назад — У аеропорту Кишинева відбулася стрілянина з жертвами. Стрілок росіянин, можливо “вагнерівець”. Сьогодні, 30 червня, у Молдові в ...
щонайменше двоє людей постраждали, стрільця затримано
usionline.com
› strilia...
Перевести эту страницу
3 дня назад — Стрілянина в аеропорту Кишинева: щонайменше двоє людей постраждали, ... Теми: вагнерівець громадянин рф заручники Кішинев Молдова
twitter.com
› status
Перевести эту страницу
dsnews.ua
› world
Перевести эту страницу
ukr.net
› world
Перевести эту страницу
nikpravda.com.ua
› ...
Перевести эту страницу
usionline.com
› strilia...
Перевести эту страницу
ВасильевнаЯ• 03 июля 2023
Долго спали и
43-летнему гражданину Таджикистана запретили въезд в Молдову из соображений безопасности. Во время сопровождения в стерильную зону для возвращения назад он застрелил пограничника и сотрудника службы безопасности аэропорта из пистолета, украденного у сотрудника пограничной полиции,
Ответ дляЭйфик Х
Хм, - проснулись.
Я пару раз в неделю открываю кидстаф. Не более чем на 10 мин. Понятия не имею какие здесь новости темы срачи.
Но по вашему, да, - тоже - проснулась.
Ок, і я тут не за всім встигаю. Але, на щастя, в мене в підписках нема копчених джерел як в цього користувача - скандали-інтриги-розслідування. І позивів нема тягти сюди все без розбору. Тому - тут зауваження слушне, і і на свій рахунок не сприймайте