Може скоро все й зіб´ють, але сижу в коридорі поки. Розказуйте хто що робив, їв, чув, бачив
Ксюшка1983• 03 июля 2023
Ответ дляМатусік
12 липня має стати трохи легше всім
А поки тримайтеся, думайте про щось хороше, читайте позитивні книги, дивіться приємні фільми, відволікайте себе усіма способами аби не зануритися остаточно в паніку і відчай.
Чому так думаєте що після 12 стане легче?
Ksenia-e9d7• 03 июля 2023
Ответ дляGleva
81 пост, ця порода тут часто в хвилювальці лайки збирає
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3362280-2
Ясно, спасибо))
маринабаранова• 03 июля 2023
Ответ дляxisterina
В нас вже прилетіло (Донецька область), жахнула кон´ячку, зжерла шоколадку, поплакала. Лежу зараз і думаю, скільки ще витримаю. У мене наступив період ’усе пропало, ми всі помремо’. Чекаю, коли повернеться ’всіх переможемо, все буде добре’
Коньячок з шоколадкою - не все так погано) Тримайтеся!
Ответ дляLily-2020
За підтримку я вдячна, а от коли починають називати так впевнено точні дати - ну чесно, це вже дістало. Ніхто не знає що в голові у цих покидьків
Звісно ніхто не знає, але ж може за ці дні вдасться потрапити до заес та привести все до ладу раз русня звідти йде
Ну і плюс всі аналітики кажуть що особливо жорстко пресують теж через саміт