Невгамовна шахиня• 03 июля 2023
Где на Закарпатье не сыро летом?
Не люблю сырость. Была в Трускавце, там очень сыро, я мёрзну.
Думаю, на Закарпатье может лучше климат?
Королева ганделику• 03 июля 2023
А я почти каждую поездку в Трускавце заболевала, ребенок так же...В Сходнице такого не было
Грабля• 03 июля 2023
В який період ви були?
Я була в Яремче в серпні - там сиро, дощі майже кожен день були. В Буковелі в той же період мені здалося не так, можливо менше було дощів і не так відчувалося. Поруч, як в Яремче, не було річки та не жили у підніжжя самої гори.
Паралельно відпочивала подруга в Солочині, у них була жара і тепло.
У вересні в Східниці було добре, але сонячні дні були майже весь період, але це було років 7 назад. Можливо зараз, як і у нас, геть змінився клімат.
Невгамовна шахиня
• 03 июля 2023
Ответ дляГрабля
В який період ви були?
Була в червні, липні
Невгамовна шахиня
• 03 июля 2023
Ответ дляГрабля
В який період ви були?
Так, я була у Східниця років 15 назад у жовтні. Було дуже тепло. От і думаю, може Закарпаття тепліше все ж таки
Грабля• 03 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Була в червні, липні
Я ось теж хочу в липні поїхати з сімʼєю, вже стомилася вибирати куди. Ціни гігантські. Дешевше на море з дітьми закордон.
Невгамовна шахиня
• 03 июля 2023
Ответ дляГрабля
В Шаян ціни наче нижчі. Але, так, дорого
Грабля• 03 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ви по регіону прогляньте сайти погоди. Можливо це дасть відповідь. От Солочином подруга задоволена. Казала, що в Ужгороді взагалі жара.
Грабля• 03 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я знайшла в шаяні готель, який сподобався, то 6600 грн доба.
Грабля• 03 июля 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Там наче клімат як в Східниці. Але, думаю, все одно є вологість підвищена через гори і не спрогнозований перепад температур
Невгамовна шахиня
• 03 июля 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Вот и я последний раз в Трускавце заболела сильно, больше не хочу ехать
Спішу - перекидаюсь• 03 июля 2023
В Солнечном Закарпатье ( Свалява) мы были, там супер, тепло и в бассейне купались, пару раз был мелкий дождь, ( июль месяц) , переехали в Сходницу ( Прикарпатье) лили дожди стеной, мама заболела ангиной, в Трускавце такая же погода была, ездила посмотреть санатории. Очень отличается погода в Прикарпатье и Закарпатье
Спішу - перекидаюсь• 03 июля 2023
Два года назад была в Карпатах ( Верховина), повезло, дождей не было вообще,стояла жара, как уехала начались дожди
Oksana0612• 03 июля 2023
Найтепліші місця – навколо м. Виноградів та с. Мужієво (Берегівський район). Вони захищені від холодних вітрів і мають дуже сприятливі умови для прогрівання повітря.
Oksana0612• 03 июля 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Верховна - це Івано-Франківщина.