Зубожиння• 03 июля 2023
Як вважаєте, краще було до чи після?
Іванна Онуфрійчук, як на мене, була така красуня в молодості, після втручання стала звичайна - звичайна. А вам як? Краще до чи після?
Результат:
вже голосів:
171 (88.6%)
Краще до
18 (9.33%)
Тиць або свій варіант
4 (2.07%)
Краще після
тогдалия• 03 июля 2023
Ну конечно же ’краще до’, как и у 90% тех, кто делает пластику. Но почему-то они этого не понимают
Зубожиння
• 03 июля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Хто це?
Це Іванна Онуфрійчук, але це немає значення, просто жінка
Зубожиння
• 03 июля 2023
Ответ длятогдалия
Такий був симпатичний ніс, нащо його було чіпати?
тогдалия• 03 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
Она и вся была гораздо симпатичнее, на первом фото чем-то похожа на Синди Кроуфорд
Чупокабра• 03 июля 2023
Ответ дляСтервочка
Зараз обличчя коняче(((
Желание сделать ’углы Джоли’ на совершенно неподходящем для этого лица, делает лошадь....
Зайканалужайке• 03 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
А, а я думала, що це Іванна Онуфрійчук. Сплутала
ЯспАкойнаЯ• 03 июля 2023
Ответ длятогдалия
А на другому на Сумську
Чупокабра• 03 июля 2023
Ответ дляvecya
Что за привычка обсуждать чужую внешность?! Хотелось бы посмотреть на вашу
Очень полезная привычка. Позволяет учиться на чужих ошибках
Зубожиння
• 03 июля 2023
Ответ дляvecya
Не зовнішність, а пластику. А чого б ні? Ці фото є у відкритому доступі
Мрію про пончик• 03 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
Ну, люди считают, что к ним с другим носом будут по другому относится. И не важны ни поступки, ни слова. Только нос и губы
Мрію про пончик• 03 июля 2023
Ответ дляvecya
Это может помочь закомплексованным понять, что они страдают ерундой
Зубожиння
• 03 июля 2023
Ответ дляПрокофіївна
Два разных человека. Может это не она?
Точно вона, це фото з її інстаграм, навряд чи вона викладає чужі фото. До того ж я її бачила неодноразово до пластики
Ms. Скромность• 03 июля 2023
Не знаю кто это целая Иванна Онуфрийчук и чем она известна в неизвестных кругах , но она себя доулучшала до того,что стала не похожа на себя . Теперь это два разных человека
thumbelina_la• 03 июля 2023
Ответ дляЗубожиння
Груба зовнішність, не дуже подобається. На першому фото не схожа на себе.
Відео з 2013
Яка була така і є. Не подобається мені
Відео з 2013
Яка була така і є. Не подобається мені
Сирожено_пирожено• 03 июля 2023
Ответ дляthumbelina_la
Відео з 2013
Яка була така і є. Не подобається мені
Відео з 2013
Яка була така і є. Не подобається мені
Хех, захотелось глянуть передачу
Липка-прилипка• 03 июля 2023
Звичайна доглянута жінка у віці вже.
Була молода і свіжа, зовні нагадує або циганку, або молдаванку.