Краля-Галя• 03 июля 2023
Как добраться до аэропорта Жешув из Киева?
Это поездом до Хелма или Пшемышля, а потом Интерсити? Какой самый быстрый и удобный маршрут?
Краля-Галя
• 03 июля 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Зі Львова є трансфер до аеропорту.
Супер, а скільки там годин це займає? Бо подивилася, що потяг до Пшемишля це тільки інтерсіті, я думала купе.
Ондатрова шуба• 03 июля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Не підскажу, тільки читала про це. Але пишуть, що зараз черги на кордоні...
Ответ дляКраля-Галя
До Перемишля з Києва курсує чотири потяги, два з них з купейними вагонами. Це 53-й та 89-й потяги.
З Перемишля до Жешува можна доїхати місцевим потягом, автобусом та навіть таксі до аеропорту пропонують. Їхати приблизно годину.