Снежнакомка• 03 июля 2023

Допоможіть знайти декор шпалери

Прийшов кінець оцій полосі. Хотіла її замінити схожими шпалерами, квіточки якісь. Але оцих тоненьких полосочок що виділяють цих прекрасних гейш вже давно не виготовляють. В єпіцентрі допомогти мені не можуть. Впевнена що ви знаєте де мені шукати оце прекрасне. Переклеювати не варіант, знаю що треба.
Ласкове телятко• 03 июля 2023
Бо вже давно ніхто таке не клеїть)

Котомафия• 03 июля 2023
Купити рулон шпалер в тон вашим, різати ширину і клеїти. А взагалі переклеїти на сучасні, бо ця лєпнина з гавна і палок швидко набридне
Жена_КотораяСтена• 03 июля 2023
Купіть якісь схожі полосаті шпалери, і повирізайте з них такі полосочки.
Завжди з рушником• 03 июля 2023
Можете замінити на жгути, як для штор, на канати схожі. Але мені особисто ваш пасок дуже подобається.
Ще можете глянути між багетами настінні молди
автор Снежнакомка • 03 июля 2023
Ответ дляКотомафия
Я так і хотіла але ж стики зверху і знизу. Потрібні тоненькі полосочки, як на фото зверху і низу
автор Снежнакомка • 03 июля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Так. На шпалерах так і сказали, ідіть на багети. Аде таких тонких нем, і їх треба буде фарбувати в колір
Котомафия• 03 июля 2023
Ответ дляСнежнакомка
Клеїти стик в стик, без тих полосок
КликОЛЬКА• 03 июля 2023
Автор, шукайте на OLX - ось вам приклад - https://www.olx.ua/uk/list/q-бордюр-для-обоев/
Сметчица• 03 июля 2023
Да необязательно бордюр искать. Берете рулон обоев хоть с рисунком, хоть однотонные, но в цвет. Надо Вам полосочки, можете оставить от этого бордюра. Тут полет фантазии.