Попадалочка• 03 июля 2023
Де шукати крила на Ford Focus 2005р.в?
Підкажіть,де шукати крила на Ford Focus 2005р.в?
Купила в Німеччині сину 19р.першу машину,щоб вчився.Одне крило тррхи поржавіло,інше він пошкодив.
Думаю,що непогано було б купити десь на розбірці авто оригінальні крила б/у і поміняти на СТО.
Ford Focus універсал( синій колір) 2005р.
Буду вдячна,якщо підкажете контакти,хто займається розборкою авто.
Кукусик• 03 июля 2023
На олх, на фейсбуке могут быть группы по Ford разборок. Я покупала на олх и продавала.
Мульйонерша• 03 июля 2023
На авторазборка в Германии и купили. Крыло и дверь. У нас машина битая была. Но чуть моложе вашей.
Попадалочка
• 03 июля 2023
Ответ дляМульйонерша
Спасибо.В Германию я за ними точно не поеду)
Ищу на олх,спасибо всем кото посоветовал.
Мульйонерша• 03 июля 2023
Ответ дляПопадалочка
Не досмотрела. Думала вы из Германии пишете.